Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Дві платіжки за газ: навіщо це все і як це працює у Німеччині

До чергового дебілізма Зеленского-Ахмєтова-Фірташа --стаття на DW.COM

 • Українці тепер отримують не одну, а дві платіжки за газ. До рахунку за спожите паливо додався ще й рахунок за його доставку. Сплачувати треба незалежно від спожитих обсягів. Тобто, навіть якщо власники будинку тимчасово не проживають і не використовували газ - за доставку все одно доведеться платити щомісяця.

 • Офіційно розділити функції доставки, зберігання, видобутку і продажу газу Україна зобов’язалася в рамках асоціації з ЄС.

 • Непотрібні платіжки і потрібне підвищення

  • Європейська практика передбачає лише відокремлення функцій, але виставлення кінцевим споживачам газу щомісяця двох окремих рахунків - саме український винахід. Тетяна Бойко вказує на рекомендацію Ради європейських регуляторів про те, що має бути одна платіжка, адже це зручніше для споживачів.

  • Невдоволення споживачів новим підходом до розрахунків за газ посилюється тим, що одночасно з розділенням платіжок відбулося й підвищення вартості доставки газу. З січня 2020 року НКРЕ збільшила її на 30%, але очікується продовження. "Прибутки облагазів збільшилися. Це пов’язано з тим, що НКРЕ підвищив плату за доставку на 30%. І вона зросте ще в липні. Загалом, в порівнянні з минулим роком тарифи зростуть вдвічі", - зазначила Бойко.

По темі:Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, ітогі падведьом
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments