Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Що буде після Зеленського?

Дискусія про майбутнє “Порошенка-безшансового” – це “чєм занять ідіота”. Насправді це частина іншого, більш важливішого питання.
Що буде після Зеленського?

Попереду величезне пограбування країни. Це буде кидок століття.Якщо навіть Зе не поверне Коломойському банк, а Захід йому чітко дав зрозуміти, що цього не пробачить, то, знаючи цих поців, Коломойський поверне по-іншому. Вони грабонуть на облігаціях, на землі, на приватизації та на всьому зразу.

 • В кишеню українцям залізуть так, що з м’ясом вирвуть.

 • Потім вибухне невдоволення.

 • А потім прийде нова влада.


Не треба бути Вангою, щоб це бачити.
Так от, як ми це прораховуємо, так прораховують наші вороги.

Саме для цього вже зараз стільки телеканалів у Медведчука, саме для цього РФ підживлює п’яту колонну своїми енергоресурсами за дешевими цінами, саме тому пхають Білого Вождя в якості молодого енергічного лідєра Нації.

Вони готуються. Вони хочуть, щоб владу на цей раз взяли вони, а не патріоти. Для цього їм треба з населення зробити збільшовизований зброд, об’єднаний єдиною ідеєю “вішати і стріляти, стріляти і вішати”.
Очолить зброд формальний сашка захарченко (надя савченко, ківа, білецький чи черговий голобородько). А ниточки – у Кремля.

Ось звідси ці вкиди про Порошенка-безшансового. Групу патріотів треба дискредитувати, розколоти, позбавити лідерів. В день Х, коли люди зібралися на протест, їм треба, щоб патріоти вирішували, хто більш красівий і менш збитий льотчик. А в цей час наді-ківи вже кинули людей в криваві безлади. Потім бидло поб’йот вітріни, повішає кого там хоче, може навіть Вову Голобородька впіймають, це все неважливо. Важливо, хто поведе натовп в перші хвилини, того і влада.
А після різанини Коломойський навіть посилить владу. Бо медведчукам-коломойським обов’язково треба буде об’єднатися, щоб разом перемогти “группу патріотів”.

Так от шанси Порошенка – це взагалі не та тема. Це дурня, яку вкидають ззовні. Головна тема – не дати ворогам скористатися невдоволенням проти клоуна і не завести народ на манівці. Ось головна тема.
А щодо шансів кого б то не було, то якщо медведчуки, коломойські та іже з ними не будуть одразу позбавлені контролю над ЗМІ, то шанси ні Порошенка, ні Петренка, ні Сидоренка, не мають значення. Ці шанси помножать на нуль.
Якщо олігархи не будуть позбавлені своєї головної зброї, справа знову буде програна.

(ц) Джон Сміт
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Коломойський, Хуйло, думка, пророцтво, реванш, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments