Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

КАПІТАЛІЗМ ПРОТИ БІЛИХ ЧОЛОВІКІВ

Ніколи такого не було і от знову. Виконавчий директор "Goldman Sachs Group Inc" Давид Соломон (цікаво, яка в нього національність?) на економічному форумі в Давосі заявив, що керована ним компанія, яка є найбільшим інвестиційним банком світу, припинятиме співпрацю з компаніями із США та Європи, в керівництво яких буде недостатньо "різноманітним" (певний відсоток жінок, не білих, представників ЛГБТ і т.д.).

Примітно, що такий підхід чомусь не застосовуватиметься до компаній з Африки та Азії. Увага, риторичне питання: цікаво, чому очевидно 100% чорна рада директорів якоїсь компанії в країні на літеру Н це добре, а от 100% біла в Данії чи Польщі — ні? Раніше про такий самий підхід заявляли розташовані в США інвестиційні компанії BlackRock Inc. та State Street Global Advisors. За словами речників компаній: "Якщо керівництво компанії складається виключно з білих чоловіків, це великий мінус".

Банківський холдинг JPMorgan Chase & Co дотримується такої ж політики ще з 2016 року та, більше того, навіть допомагає підібрати достатню кількість "різноманітних" кандидатів на посади. Така політика має не лише ще більше популяризувати ліберастію серед мас, але й шляхом інтегрування толерантних представників в керівництво компаній понизити шанс якихось зрадницьких заворушень серед бізнесу, що не підпадає під поняття транснаціонального, адже останні і так можуть між собою домовитись зазвичай.

До чого це ми? Та все про свою улюблену тему, власне. Одним з поширених (навіть серед чесних і хороших людей) помилкових уявлень щодо капіталізму і глобальних корпорацій, є те, що головною метою їх існування є виключно заробіток грошей. Тобто, вони схильні підтримувати тільки ті речі, які приносять прибуток. Цим пояснюється пропаганда мультикультуралізму, збочень, фармакологічної паніки тощо. Дехто, правда, не вважає, що глобальний бізнес взагалі причетний до цього всього, і досі наївно вірить в "культурних марксистів". Але це надто важкі випадки, не будемо їх тут розбирати. Такі ж важкі, як і випадки особливо обдарованої групи фейсбучних "атлантів" (зазвичай зі сфери IT), що фантазують про утопії по типу "справжнього", "правильного" капіталізму із тотально вільним ринком і відмиранням держави.

Отже, заробіток коштів це лише частина діяльності глобалістів, при чому далеко не основна, особливо якщо йдеться про структури, бюджети яких рівнозначні бюджетам окремих країн. У них тоді нема майже жодної конкуренції, а заробіток грошей не є вже основною задачею. Тому вони можуть диктувати які завгодно умови меншим гравцям для встановлення контролю над ними (приклад ми привели вище), навіть втрачаючи від цього гроші у короткостроковому періоді. Чому?

Бо їх мета - влада. Встановлення цілковитої влади над країнами і їх населенням, при чому не тільки суто політичної, а й поведінкової, адже ці речі є прямо пов'язані. Цікаво, що всякого роду "експерти" та "науковці"-економісти називають такі вимоги акул інвестиційного бізнесу "тектонічними змінами", які певним магічним чином призведуть до багатства та добробуту. Яким чином призначення, скажемо толерантно, представника ЛГБТ чи чорного автоматично збільшить прибутки компанії сказати важко.

А українцям слід очікувати призначення "інвесторами" більш різноманітних керівників в керівництво компаній та навіть державних структур. Тим паче, що з нуля починати не доведеться, бо от, наприклад, пуштун Мустафа Наєм вже при посаді в Укроборонпромі, а Сергій Лещенко (можна віднести до жінок) в керівництві Укрзалізниці. Ну і так далі. Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-24/goldman-rule-adds-to-death-knell-of-the-all-white-male-board


85001157_476374299710439_429026157950664
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment