Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про діжіталізаторів

Трохи з юності...
Хто не знає, на початку буремних 90х з навчанням у школах був піздець. Ніт, не так -- був АЦЦЬКИЙ ПІЗДЕЦЬ.
Всі більш-менш розумні вчителі пішли або торгувати на ринки або готували школоту до вишів (де теж був ПІЗДЕЦЬ). Робились спроби перейти на щось сучасніше, але в результаті краще не ставало.
І от я, молодий та дурний, трохи викладав у школі. "Ага, раз ви ведете інформатику, то давайте ведіть астрономію і історію, тим більше що історію ви знаєте краще за Алєвтіну Фєліксовну, яка веде її по матеріалам сачінєній Сралєна. І ще фізику, бо фізичка в маразм вже впала". Педнавантаження в 14-17 годин? А 30 не хочете? Один вчитель на два класи! Доречі, обіцяної тоді квартири досі чекаю.

Складніше було з історією, бо нажаль, підручники були про-совкові. Простіше з точними науками -- там можна верифікувати геть усе на лабораторних (навіть у телескоп на Сонце можна двічі подивитись).
Але ж ти на два класи -- між історією та фізикою...
Пояснюєш стисло як то робити, залишаєш старосту та головного роздолбая класа командувати і пензлюєш на історію. Початок совка: розстріл кацапом Муравйовим українців, як хіхли повірили кацапам та потім помирали. Друга світова -- герої УПА вооють проти СРСР та німців. Потім вже простіше: не було відлиги як події, була імітація. Горбі -- поц, злив савок за гроші, та й санкції допомогли совку розвалитись.
Кароч, мені навіть зараз не соромно за зроблене. Я чесно казав, що історія робиться на очах учнів, брехня потроху пропадає, правда потроху проявляється.

А от за фізику було соромно. Тоді ще було 10 років у школі і... 7 чи 8 клас, фізика. Лабораторка, міряти коливання, періоди тощо. Лабораторка.
Один з класів, де я заміняв, зробив лабораторку, здали мені листки наступного заняття. Півкласа давпайопів змогли поміряти секундомером 0,003 секунди. Мене тоді бомбануло, я поставив всім давпайопам двійки, запропонував думати. В чверті та за рік теж поставив двійки, але після ниття завуча поміняв на трійки без пересдачі.
Але даремно я то зробив -- влітку ніхто ніфіга не робив... Наступного фізика бомбило постійно, він кляв мене за слабкий характер. Разом ми кляли завуча, яка казала давати давпайопам шанс, хоча людина, яка пише що поміряла секундомером мілісекунду має бути вигнана зі школи геть. З вовчим квитком чи як там тепер?


Згадав я юність тому, що прочитав про Зелених Давпайопів, які навіть основ не розуміють. З Дублетом все ясно, але вигляда там всі такі.Чи треба давати цим Зеленим Давпайпам ще один шанс?
Як думаєте?
Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments
Т. е. просто посчитали и обнаружили эту цифру? Все так просто? Эти идиоты просто с потолка взяли этот коэффициент, что ли? Боже...