Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Бакановське СБУ знову збрехало?

Вчора пресслужба "зеленого" СБУ радісно повіомило, "тепер контррозвідка СБУ провела спецоперацію з виведення з окупованою території колишнього т.зв. "міністра вугільної промисловості ДНР".
[Spoiler (click to open)]
29-01-2020
Контррозвідники Служби безпеки України у ході спецоперації вивели на підконтрольну українській владі територію одного з колишніх «міністрів вугільної промисловості» терористичної організації «ДНР».

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що псевдопосадовець регулярно відвідував засідання «уряду ДНР» та приймав активну участь у формуванні внутрішньої політики «профільного міністерства». Він, зокрема здійснював регулювання діяльності підприємств вугільновидобувної промисловості та розподіл енергетичних ресурсів на тимчасово окупованих територіях Донецької області.
Він повернувся у мирні райони України завдяки спецоперації, розробленій СБУ.

Наразі, у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.
ssu.gov.ua

Але... Так званий "екс-міністру вугільної промисловості ДНР", якого СБУ нібито вивела на підконтрольну територію України, вже більше п'яти років не живе на окупованих територіях.
Про це свідчить журналістське розслідування "Української правди" і дані на сторінці "екс-міністра" в Facebook.
segodnya.ua

Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули
Subscribe

 • Карантинне

  12 березня. До 30 кейсів на добу. 0 (нуль) смертей. Ситуація з ліжками та ліками не зрозуміла. Вводять карантин. 14 серпня, понад 3100 кейсів на…

 • А что если бы на его месте был бы какой-то дурачок?

  Кажись такого бредового празднования Дня Независимости еще не знала планета Земля и возможно и не узнает. Жалкий клоун которого выбрала толпа в…

 • Лєна

  Ну от чесно. А шо, при вашому Порошенко луччє було?

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments