Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Порошенко подає 14 позовів проти ДБР, Нацполіції, прокуратури та НАБУ (відео)


Юрій Бірюков
Юрій БірюковЭто можно называть возмездием, это можно называть бумерангом, это можно называть кармой. Как угодно.

Сначала следственные органы плясали под дудку Портнова, регистрировали какие-то белибердовые уголовные производства. Чавкающая зеленая масса безусловно радовалась и хлопала в ладошки.

Теперь пошла обратка, судом признаются факты незаконной бездеятельности следователей и прокуроров. Ну, и иски по возмещению морального ущерба теперь будут.

Ибо нехрен.Європейська Солідарність
Петро Порошенко подає 14 позовів про відшкодування моральної шкоди проти Державного бюро розслідувань, Національної поліції, прокуратури та Національного антикорупційного бюро. Про це повідомив адвокат п’ятого Президента Ігор Головань на своїй сторінці у мережі Facebook.

Позови Порошенка грунтуються на Постанові Верховного Суду України, якою передбачена відповідальність держави за протиправну бездіяльність прокурора або слідчого, встановлену ухвалою слідчого судді. Головань нагадав, що політичні переслідування Петра Порошенка інспіровані за вказівкою з Офісу президента, і це зафіксовано на так званих «Плівках Труби».

Адвокати Петра Порошенка звертались до правоохоронних органів із заявами щодо розслідувань фактів, оприлюднених у «плівках Труби», однак у ДБР, НАБУ, прокуратурі і Нацполіції проігнорували ці заяви. Бездіяльність правоохоронних органів була оскаржена в судовому порядку, і наразі вже є 14 ухвал.

«У зв’язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих «Трубу прорвало» записів, посадовцями президентського офісу політичним переслідуванням Петра Порошенка слідчими суддями постановлено 14 ухвал  стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих.

Зокрема, за скаргами адвокатів п’ятого Президента слідчими суддями встановлено факти протиправної бездіяльності:

прокурорів – 4;
слідчих Державного бюро розслідувань – 6;
службових осіб Національного антикорупційного бюро – 2;
слідчих Національної поліції – 2.

Тому подаємо 14 позовів про відшкодування  моральної шкоди», – повідомляє Ігор Головань. Він наголосив, що це тільки початок.https://www.youtube.com/watch?v=x_o-R52yWaA


Tags: Зеленский/Слуга Народа, Порошенко, ні реваншу Путіна-Зеленського
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments