bitvazaurozay wrote in bitter_onion

Під Києвом РПЦвУ оточила храм озброєними охоронцями кишенькової фірми “Стелс-1”

У селі Морозівка під Києвом прибічники РПЦ в Україні (УПЦ МП) з метою не допустити до єдиного в селі храму вірян ПЦУ поставили біля церкви озброєну охорону.

Про це повідомив митрополит Переяславський і Вишневський ПЦУ Олександр Драбинко.

“Морозівська парафія Успіння Богородиці в юрисдикції Московського Патріархату, яку очолює священник Микола Брега, відзначилася сьогодні братською “гостинністю” по відношенню до своїх односельчан”, – написав 26 січня владика на своїй сторінці у Facebook.

Митрополит додав, що храм опинився “в облозі представників сумнозвісної охоронної фірми “Стелс-1”, незважаючи на його вимушену заяву, яку він зробив 25 січня у відповідь на вигадки представників РПЦвУ про буцімто захоплення місцевого храму, які ті поширюють з метою дискредитації місцевої парафії ПЦУ.

“Ще вчора з уст настоятеля звучали слова про готовність до зустрічі та запевнення, що тітушок немає, а то парафіяни”, – нарікає митрополит Олександр.

Він також опублікував декілька світлин з місця подій.

На фото видно декілька охоронців з нашивками фірми “Стелс-1”.

Принаймні один з них озброєний – має на стегні кобуру чи то для пістолета, чи то для ножа.

Також в обмундируванні декількох охоронців помічені кийки.

Біля церкви був припаркований автомобіль з логотипом і контактними даними охоронної фірми “Стелс-1”.

Нагадаємо, що співзасновником охоронної фірми “Стелс-1” є диякон РПЦвУ В’ячеслав Павлів.

У лютому 2019 року СБУ проводила обшуки в офісах фірми і в квартирі диякона.

За даними СБУ, внаслідок незаконної діяльності групи охоронних компаній до держбюджету не надійшло понад 9 мільйонів гривень податків. Під час обшуків правоохоронці отримали необхідні докази ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Крім цього, під час обшуків виявлено літературу антиукраїнського змісту, яка закликає до міжрелігійної ворожнечі, вогнепальну зброю і набої до неї.

Також встановлено зв’язок диякона РПЦвУ Павліва з російськими парамілітарними структурами, додали в СБУ.

За словами митрополита Олександра Драбинка, вже майже рік, як склалася нездорова релігійна ситуація в селі Морозівка Баришівського району.

“Громада що є в складі Московського Патріархату (РПЦвУ – ред.) не допускає віруючих Православної Церкви України для звершення богослужінь в місцевому Свято-Успенському храмі”, — наголошує митрополит.

Нещодавно ситуація загострилась після того, як місцевий священник РПЦвУ назвав загиблого кіборга “братовбивцею” і відмовився говорити з його родиною, яка прийшла до храму у 5-ту річницю оборони ДАПу, щоб вшанувати пам’ять полеглого військовослужбовця ЗСУ. На захист сім’ї стали половина жителів села.

Мати кіборга звернулася до президента Володимира Зеленського через паплюження пам’яті її сина священником РПЦвУ.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded