Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

КацапоЗМІ видали статтю про Бандеру з журналу «Соціалістичний вісник» за «розсекречену доповідь ЦРУ»

В российских СМИ статью о Степане Бандере из русскоязычного эмигрантского меньшевистского журнала «Социалистический вестник» выдали за «рассекреченный доклад ЦРУ США».
Насправді то типова кацапська брехня.

Але пост не про то, я прийшов зекономити ваш час. Кожен раз, як ви чуєте "розсекречена доповідь ЦРУ"
згадуйте, що згідно із законом Freedom of Information Act (FOIA), Центральне розвідувальне управління з 31 грудня 2006 року зобов'язано знімати гриф секретності з історично важливих документів (в оргіналі -- nonexempt historically valuable records) старше 25 років і забезпечувати вільний доступ до них. ЦРУ виконало вимогу закону: досить швидко була створена база розсекречених документів CREST (CIA Records Search Tool). Проблема в тому, що базу треба ще наповнити -- відсканувати, перевірити документи, з певних зняти гриф але дещо з серії "top secret" заретушувати, викласти в інет, додати теги для пошуку, кросс-посилання для пов'язаних документів тощо. Отже, не дивно, що лише за декілька років база була наповнена і з кінця 2016 року база містила всі документи з моменту заснування ЦРУ в 1947 році і до 31 грудня 1991 року, була доступна онлайн. Це був пункт 1.

Пункт номер два. Отже нічого нового з 2016 року про Бандеру появитись не могло.

Пункт номер 3. ЦРУ (КДБ, СБУ, Моссад) завжди зберігають публікації щодо відомих політичних осіб, та й не політичних. Пам'ятаєте, така ж картотека була у Шерлока Холмса.

Теза номер 4 -- інформація валідується (перевіряється), оцінюється та классифікується. Ота хуєта з "Саціалістічєскаво вєсніка" -- unevaluated. Отже це пароксизм спецслужби -- покласти в теку на зберігання, може потім знадобиться.

І останнє. Недавно я писав про Нюрнберг і піздьож Турова, там були посилання на Закон 10. ТАм нема про "разаблачєніє", і загалом нема "Закона о разоблачении нацистских преступников". І не було. І бути не могло, бо нонсенс з дубльованими законами то прерогатива СРСР, Росії та зеленківсько] України. І це теза 5.

Знаючи пункт 1,2,5 ви можете легко відкидати такі "новини",навіть переглянувши заголовок чи перший абзац.

Tags: мифы ваты, фактчекинг
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment