Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

«Трубу прорвало»

Журналісти каналу «Прямий» отримали юридично завірені докази того, що голос на записах каналу «Трубу прорвало» – це голос екс-керівника ДБР Романа Труби. Експертизу провели канадські криміналісти.

Що це означає? Всього лише те, що, переслідуючи Порошенка, Труба виконував замовлення голови ОПУ Андрія Богдана. Означає те, що справи проти Порошенка фальсифікують. Що інших способів звинуватити Порошенка не існує, те, що через 9 місяців не висунуто жодних підозр, – доказ. Це зрештою пояснює, чому про плани ДБР так гарно обізнаний Портнов, чиїм помічником Богдан був у ВР. Шило в мішку не заховаєш. Навіть ЗЕшило.

* * *

Знаєте, що радує у ситуації з записами Труби (їх реальність щойно підтвердила канадська експертиза)?

Те, що в середовищі силовиків є люди, які не сприймають політичних розправ і їм опираються. Навіть шляхом зливання в телеграм записів. Я не знаю, хто писав Трубу, але безперечно це були силовики.

Я сам бачив, як їх міняв фронт. Я вірю, є силовики, яким все, що робиться в Україні, не байдуже.Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Tags: а я ведь говорил, реванш, репрессии, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments