Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Верховна рада дозволить подавати законопроєкти у вигляді коміксів

Сначала посміявсь... Але ніт -- не смішно.

Найближчим часом Верховна Рада може прийняти рішення, яке дозволить подавати законопроєкти на розгляд у вигляді коміксів та графічних новел. Про це заявляють одразу кілька джерел із анонімної парламентської монобільшості.

Як повідомило одне з наших джерел: «[Spoiler (click to open)]Турборежим має ряд значних мінусів, зокрема необхідність аналізувати дуже багато текстів і, що найгірше, розуміти їх за дуже стислий проміжок часу. Не всі наші депутати вміють достатньо швидко читати і це ставить нас у незручне становище – часто люди самі не розуміють, за що саме голосують.

Тому вже кілька місяців всередині партії обговорюють ініціативу, яка дозволить подавати до розгляду не сухі нецікаві тексти, а стислі перекази, оформлені в комікси з яскравими малюнками. Це дозволить депутатам дізнаватись більше про законодавчі ініціативи, які вони приймають.
»
uareview.com/zakonoprojekty-komiksy/

Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, нарід
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments