tavern_knight (tavern_knight) wrote in bitter_onion,
tavern_knight
tavern_knight
bitter_onion

Еще минутка эротики: рябий та зелений

Офісом Генерального прокурора встановлені факти віроломства учасників збройних формувань РФ під час підриву будівлі Донецького аеропорту у січні 2015 року

Прокурори додатково проаналізовали дані у кримінальних провадженнях, що розслідуються слідчими СБУ, за фактами грубого порушення норм міжнародного гуманітарного права учасниками незаконних збройних формувань РФ «ДНР». Мова йде про детальне вивчення обставин підриву будівлі Донецького аеропорту, загалом по обороні ДАП розслідується понад сотня злочинів, скоєних учасниками терористичних організацій проти українських військовослужбовців.
Було встановлено, що в діях бойовиків та їх ватажків наявні ознаки віроломства, що прямо заборонено статтею 37 Додаткового протоколу до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року.
20 січня 2015 року бойовики запросили у військовослужбовців ЗС України, що обороняли ДАП, припинення вогню нібито з метою евакуації загиблих та поранених з поля бою.
Після закінчення перемир’я бойовики, підконтрольні ЗС РФ, підірвали конструктивні елементи терміналу, внаслідок чого бетонні перекриття і стеля у багатьох секціях будівлі обвалилася, ховаючи під собою українських захисників.

Вот такие по мнению Зеленского-Рябошапки повстанцы-бунтари-боевики прошаренные - взрывать хорошо умеют.
Tags: Зеленский/Слуга Народа, в мире жЫвотных, війна
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments

Bestdagrael

January 24 2020, 21:49:50 UTC 5 months ago Edited:  January 24 2020, 21:50:50 UTC

 • New comment
Я бы попросил. Повстанцы ДНР!
С такими-то конфетами!