Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Це я на Foire Saint-Michel (Brest, France) .

[Вчера смеялись на тему огурцов? Получите!]Це я на Foire Saint-Michel (Brest, France).
Ось подібне фото з того місця -- це не Львів а Брест ув Бретані.
Власне, шукаю нестандартні банани-огірки-апельсини для ізотоніків. Це коли робиш в пляшку з водою фрукти-м'яту-сіль-фруктозу, а потім сьорбаєш півдня.

...Стандартні банани в Лєклєрку нічо так, але по 6 євро за кіль і не смачні. А нестандартні смачні і коштують по 2 євро за кіль.

Ще там, на розі Рю де Сіам, є офігенні апельсини, від темно-оранжевих маленьких (шо ті мандарини) до великих солом'яних кольорів -- по півтора-два євро.

Я коли патрону (наш расово американський "босс" французською буде "патрон") сказав, шо я їбав жрати в кафе та хочу зварити борща, то отримав купу лайків, супровід по тому базару та інструкцію як після "ікскйузмуа, жьо не парлє па франсе" сказати "жем" та "жё лё пран" і отримати знижку. Ми щовікенда там ходили по півтора кілометри пішки (фото передає перспективу).

Але самий смак то бретонська кров'янка із вершками та ковбаски. Зранку купив пару кіль з пляшкою вина, а в обід вже все, з'їв.
Хоч нестандартне але смачно.

І всі беруть "заборонене і нестандартне", що б там не писала барадатая жєнщіна Лєщенко.
В робочі дні -- так, зазвичай в супермаркетах, а базар на вікенд у Франції то святе. І ніхто не забороняє начебто нестандартні огірки.

Всі знають -- стандартне то для логістики. Машина розкладе по ящиках огірки, жінка знає що огірок на двох вранці це норм, в скаженому ритмі на автоматі готується.
А от для душі -- поторгуватись, купити та приготувати -- на базарах та в маленьких фермерських магазинах. Тому й не заборонене зовсім.
Лєщєнко знову бреше. Аргументи для зебілів в захист Арахамії.


ЗИ: каменти доставляють:[Spoiler (click to open)]

 • Олексій Мустафін Нічого, що в унісон з газетою "2000", сайтом "Россиянавсегда" і Дмитром Скворцовим?

 • Sergey Kovalyov Надо в таможенный союз, подальше от этой огуречной диктатуры!

 • Jana Unukainen Гораздо лучше НЕ присоединяться к нормам ЕС и есть свои огурцы самим же! Хоть колечком, хоть гаечкой завернутым. Нафига украинским фермерам выход на ЕС рынок?! Российского достаточно с лихвой.

 • Michael Rikmas Сергію, забембали ви вже своїми агурцами... Там зі всіх сторін триндєц зелений у всі щілини лізе, в МОЗі любителі бань - барахляться, що внукам зватить.... а тут агурци... і агурци...

 • Andriy Zozulinskyy Переглянув коментарі - виглядає так, що жоден, навіть топікстартер не прочитав до кінця: Продавать при этом можно и те, и другие, и третьи, а параметры кривизны задавались для того, чтобы стандартизировать упаковку овощей в коробки - дабы покупатель из одной страны ЕС мог не глядя заказать в другой стране пару ящиков огурцов и при этом точно знать, сколько их в коробке.

Ну й картинко:
Tags: Зеленский/Слуга Народа, реванш
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments