Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

Вчора відбулася наймасовіша за історію США акція на підтримку прав власників зброї.

ОЗБРОЄНИЙ МІТИНГ У ВІРДЖИНІЇ Вчора відбулася наймасовіша за історію США акція на підтримку прав власників зброї. Більше 22 000 американців - більшість із яких були озброєні - зібралися в центрі столиці штату Вірджинія, чим сильно налякали всю прогресивну журналістську спільноту (шоблу) країни. ЗМІ до початку маршу активно попереджали рядових американців про майбутній марш "екстремістів", які збираються захопити урядові будівлі. Губернатор штату оголосив надзвичайний стан, а на місце майбутніх подій вирушили підсилені загони поліції.
За посиланням можна подивитись відео компіляцію новин в провідних ЗМІ, де учасників маршу охрестили "білими расистами" та "екстремістами" [1]. Учасників маршу спочатку помістили у велику клітку, куди вхід було дозволено лише після ретельного обшуку - втім, там місць було розраховано лише на 6000 осіб. Решту таки розмістили поза "кліткою", а влада вимушена була значно розширити територію протесту. До акції на великому легкоброньованому джипі доєднався відомий американський правий журналіст Алекс Джонс, про якого ми згадували раніше [2].

Учасники на акції зачитували другу поправку Конституції США, яка гарантує право кожного на зброю, і скандували "ми не віддамо!" та "ми не здамося!", тримаючи плакати з гаслами в стилі "вільні громадяни мають озброєні, неозброєні - раби" та "ану - приходьте, відбирайте!". Думаємо, не треба лишній раз казати очевидну річ, що більшість протестуючих були білими. Мабуть, найбільше радували плакати, спрямовані проти того, що в Америці називають "Deep State". Діп стейтом у США називають глобалістські сили, які керують США за кадром. Зазвичай маються на увазі власники найбільших корпорацій та ЗМІ. Це означає, що американські патріоти давно зрозуміли, що ворог справжньої Америки сидить швидше на Вол-Стріті та у Силіконовій Долині, аніж деінде.
Врешті-решт "безпрецедентний показ сили власниками зброї", як дану подію називали ЗМІ, закінчився цілком мирно. Даний марш - відповідь на плани влади Вірджинії, яка складається із демократів, різко обмежити права володіння зброєю. Втім, неправильно вважати, що проти прав американців на зброю виступають лише демократи. З минулого року і чимало республіканців заговорили про так звані "red flag laws" - право державних органів безперешкодно відбирати зброю в тих громадян, яких державний апарат вважає "небезпечними". Що таке "небезпечний" громадянин ніде не пояснюється. Припускаємо (на основі визначень понять "екстремізм" та "суспільно небезпечні ідеї" від уряду США та великих ліберальних організацій), що йдеться далеко не про наявність судимості, для чого вже існують певні норми. Поки що влада не відреагувала на вимоги мітингарів, закон про обмеження прав на володіння зброєю все ще знаходиться у розгляді.

Як би то не було, постає питання: чому система так ненавидить ідею про цивільне володіння зброєю? Справа в тому, що вільне володіння зброєю знищує одне з фундаментів ліберальної демократії - всевладдя поліції. Як влучно нещадавно написав український правий автор Ігор Загребельний: "... однією з вимог карлістів (промонархічний політичний рух в Іспанії в XIX та XX століттях - прим. Зентропи) під час першої війни (1833-1840) було збереження Інквізиції. Нещодавно знайшов в одному історичному дослідженні, що серед гасел карлістів у цій війні було “Хай живе Інквізиція - смерть поліції!” Як на мене, дуже гарне гасло." [3] Про антитрадиційне та неорганічне походження сучасної поліцейської системи ми раніше вже писали, радимо переглянути [4]. Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine Джерела: [1] https://twitter.com/CurtisHouck/status/1219365119894982656 [2] https://telegra.ph/TRAMP-PROTI-%D0%86T-GLOBAL%D0%86ST%D0%86V-09-28 [3] https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2570907546567216&id=100009439885823 [4] https://telegra.ph/POL%D0%86C%D0%86YA---DIYAVOLSKE-DITYA-SUCHASNOST%D0%86-01-21


83096692_468783203802882_571671794619410
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments