Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

КВН проти ФСБ – це не комедія, а драма, що перетворюється на трагедію

Кремль продовжує прикормлювати ОРДЛО солодкою надією включити це нещастя до складу федерації, хоча про всяк випадок і страхується від українського впливу роздачею паспортів з двоголовим півнем.

В РФ незабаром відбудуться зміни до їхньої Конституції, тому такі чутки вигідно розпускати самим чекістам, щоби замаскувати свої справжні цілі, як і продовжувати бойові дії, бо напруження на Донбасі грає їм на руку.

З чого нова українська влада вирішила, що Путін зацікавлений “прєкратіть стрєлять” та згорнути окупацію – майже така сама велика загадка, як і включення Сівохи до РНБО з повним ігнором справжньої ситуації на фронті.

Насправді московський план не змінився і ніколи не зміниться – включити всю Україну в сферу свого впливу, спочатку вштовхнувши “республіки” в якості гачка “автономій” в тілі України, заодно підстрахувавшись виходом з низки міжнародних зобов’язань та збільшенням військової присутності на наших кордонах та в окупованих районах.

Паралельно “Газпром” відновив свої позиції в світі Турецьким та другим Північним потоком під лагідну поведінку української сторони, яка відмовилась від судових позовів до нього та погодилася на значне зменшення транзиту. А про економічну складову цієї “перемоги” так толком ніхто і не розповів.

Ми спостерігаємо процес зосередження на всіх напрямках можливостей Кремля для подальшого наступу на українську державність та захоплення її територій, а не щоб “сдєлать хорошо народам Донбасса”, і тим більше не “установіть мір”.

Українська ж влада деградувала до рівня 2013 року, продовжує брехати своєму виборцю і загіпнотизовано спостерігає за діями ворога в наївних сподіваннях чи то “домовитись посєрєдінє”, чи то “переграти Путіна”.

КВН проти ФСБ це не комедія – а драма, що вже перетворюється на чергову трагедію.

Валерій Прозапас


Tags: Зеленский/Слуга Народа, Хуйло, ітогі падведьом
Subscribe

 • Шоломи куплені!

  5 шоломів. Чудова новина: депутат Харківської міської ради і віце-президент Федерації ножового бою Ігор Пушкарьов повідомляє, що…

 • Збір на шоломи

  Усім привіт! Минулого разу ми з вами успішно зібрали кошти на прилад нічного бачення для “Фрайкору”. Тепер допомоги потребує новосформований…

 • Прилад нічного бачення

  Пам’ятаєте, я писав про збір грошей на прилад нічного бачення для наших захисників? На жаль, його купівля затягнулася, оскільки іноземний…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments