Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

«ЄС» направила депутатський запит щодо відсутності керівників ОПУ, СБУ та МВС на нараді

Фракція «Європейська Солідарність» направила депутатський запит стосовно відсутності на робочій нараді з питань, пов’язаних із авіакатастрофою літака Boeing-737 в Ірані, Керівника Офісу Президента України А.Богдана, Голови Служби безпеки України І.Баканова та Міністра внутрішніх справ України А.Авакова.


Запит був оголошений під час пленарного засідання Верховної Ради України.

«В.О. Зеленським при РНБОУ було створено оперативний штаб для розслідування причин авіакатастрофи літака Boeing-737.

Однак звертаємо вашу увагу, що на зазначеній нараді були відсутні Керівник Офісу Президента України А.Й. Богдан, який, за інформацією ЗМІ очолює комітет з питань розвідувальної діяльності при президентові України, Голова Служби безпеки України І.Г. Баканов та Міністр внутрішніх справ України А.Б. Аваков», – йдеться у запиті.

«Відсутність на згаданій нараді очільників органів державної влади України, відповідальних за національну безпеку України, попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки, боротьби з тероризмом, вважаємо неприйнятним», – вважають в «Європейській Солідарності».

Парламентарі вимагають від керівника Офісу Президента України, голови Служби безпеки України і міністра внутрішніх справ України надати офіційну відповідь на питання – чи брали вони участь у засіданнях оперативного штабу, і в разі їх відсутності на засіданні – чи перебували вони в офіційній відпустці в цей час.

Джерело

Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment