Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Кислобздії

Доречі, сьогоднішня історія про кацапів навіяла чудове.

На Донеччині, поки москалі не навезли туди пролів після голодомору, кацапів називали саме так -- кислобздіями.

Складається із двох частин. Значення "кислий" - натяк на руцкіє щі - руцкую національну страву з посіченої квашеної капусти. "Бздіти" - випускати гази, пишуть у спільноті Facebook "Українська мова для всіх".

За свідченнями учасніиків спільноти, кислобздіями називали росіянна на Донеччині. Та й в селі Віта-Литовська під Києвом було таке прізвище.

Східні області України, які Росія вважає російськомовними, ніколи не були такими. Свого часу Українська Центральна Рада включила їх до складу України саме на тій підставі, що переважна більшість населяли її людей говорили по-українськи і були українцями.

Коментуючи заяву члена Ради федерації Росії з міжнародних справ Ігоря Морозова про те, що України як такої ніколи не існувало, що Крим ніколи не був у складі України і про те, що "ми дали вам вісім областей", історик сказав: "Що стосується областей , які вважаються російськомовними, то, перш за все, вони не російськомовні. Там велика частина населення все-таки україномовні і за етнічним складом - українці", - розповідає головний науковий співробітник Інституту історії України НАНУ Станіслав Кульчицький.

Tags: Україна, кацапознавство, мова, новости Лишнехромосомии, історичні дослідження
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments