Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Так хто ж звинувачує Порошенка?

Нік Кеннеді з intpolicydigest.org показує, що то роблять проросійські політики (журналісти, блогери) -- починаючи від Зеленського.

Історичні уроки від України до Лівії (частина статті, взято з intpolicydigest.org)

Повернемось до України, яка все ще перебуває в смуті. Недавня стаття New York Times «Український мільярдер проти Росії. Тепер він готовий прийняти це»  багато чого нам говорить. Чи може Путін повернутися до гри з Ігорем Коломойським? Так, це цілком ймовірно. Здається, історія повторюється, як це робив Путін раніше. Згадайте втікача-президента України Віктора Януковича, який прагнув послабити оборонні можливості України до початку російської вторгнення у 2014 році; водночас, Янукович сплачував 1,4 мільйона доларів хабарів кожен день, коли він був президентом. Він також спілкувався (і дуже тісно) з Росією. Путін отримав повний контроль над діями Януковича, поставивши Україну під прямий контроль Москви. Схоже, що Путін вербує Коломойського, щоб посилити позицію Москви.

Росія вторглась в Україну, привівши своїх найманців. Отже, дивлячись з точки зору лівійського конфлікту, ми розуміємо, чого досяг колишній президент Порошенко в тому, що Україна сьогодні не знищена, а російські найманці не їздять вулицями українських міст, вбиваючи невинних людей для захисту військових інтересів Путіна. Порошенку довелося зробити дуже важку роботу, щоб зупинити росіян. Він залучав сильну глобальну підтримку з боку США та Європейського Союзу, після чого відбувся саміт НАТО в Уельсі в 2014 році . Під цим тиском Росія підписала перший документ у Мінській угоді в рамках тристоронньої контактної групи на основі мирного плану Порошенка. Мінський процес став дипломатичною перемогою Порошенка, змусивши Росію до миру та посилення санкцій при постійному тиску з боку світової спільноти.

Тепер, після того, як Порошенко пішов з посади президента України у 2019 році, Росія мститься обвинуваченнями проти Порошенка через проросійських політиків (журналістів, блогерів тощо -- GB) режиму Януковича захист державних інтересів України, за підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, за запровадження безвізового режиму з ЄС, для конституційное забезпечення курсу України на членство в ЄС та НАТО  для побудови українських військових відповідно до стандартів НАТО.

Наприклад, Порошенка звинувачували у нібито незаконному наказі про контратаку української армії на Донбасі у червні 2014 року. Саме тоді частина окупованих територій була звільнена від контролю Росії. Інтерфакс Україна опублікував відповідь Порошенка: "Коли вони намагаються звинуватити мене в тому, що в 2014 році, після десятиденного одностороннього припинення вогню ... ми звільнили дві третини окупованого Донбасу, якщо нова влада вважатиме, що це був злочин проти України -- я готовий нести відповідальність за цей злочин ".

Нещодавно колишній спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер вимушений був поясняти діючому кабінету президента України Зеленського, що вони мають відкинути ідею притягнення до відповідальності за це колишнього президента Петра Порошенка.
censor_photoshops_big2.jpg
Скорочений переклад частини статті "Historical Lessons from Ukraine to Libya"

Нік Кеннеді з intpolicydigest.org розслідує суперечки, повідомляє про закордонні справи, політику, економіку та бізнес, пише про проблеми пост-радянських країн.
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Порошенко, Україна, аналітика, правду говорить легко и приятно, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments