Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Полiтолог: Зoвнішня пoлітика знищeна. Кaдрова нижчe плiнтуса. Екoноміка в пoвному «пiке»

Дивуюсь «рейтингам» і нашим людям, які досі вірять в «диво» від нової влади, щиро дивуюся. Так, рейтинги влади падають, проте після всього що вони зробили – половина населення вперто чекає змін на краще.

1. Зовнішня політика знищена. Її більше не існує. Світові лідери збираються на парад в Кремль 9 травня. Президент Грузії каже, що буде «радитися із Зеленським чи їхати їй на парад». В світі завдання номер один – збагрити Україну. Під Формулу Штайнмаєра, під газові «контракти», під будь-що аби не займатися нашим питанням.
2. Кадрова політика нижче плінтуса. Призначання друзів, кварталівців, людей Коломойського або просто ннкомпетентних осіб, які в житті жодного разу не читали Конституції та законів.
3. Верховна Рада перетворена в театр одного-два акторів. Закони приймають без будь-якого обговорення.
4. Місцеве самоврядування позбавлене коштів, а скоро цілком ймовірно і повноважень.
5. Переслідування всіх і вся: волонтери, добровольці, опозиційні політики – вчі йдуть під кримінальні справи.
6. Жодна виборча обіцянка, про яку так мріяли люди не виконана.
7. Економіка в повному «піке». Промвиробництво вперше з 2014 року впало, а країна фактично опинилася у внутрішньому дефолті.

Проте навіть цей скромний перелік із кричущих фактів не дає більшості вибіорців вийти з-під медійного впливу. А провладні ЗМІ перетворилися на філіали РашаТВ де розповідають про досягнення влади, який просто не існує.

За 7 місяців країну довели до ручки. І в прямому і переносному планах. Казали «хуже нє будет», проте це «хуже» вже настало. І найгірше що катастрофічні наслідки відверто профанаційної та навіть антиукраїнської політики ще попереду.

Андрій Смолій,
український громадський діяч, політичний експерт, член Національної кампанії «За Закон про державну мову», юрист-міжнародник, кандидат юридичних наук.
Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments