Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Хто стоїть за атакою на Гончарука

Сергій Фурса написав дещо дивний, як на мене, пост -- "Коломойський почав війну із Зеленським. До плівок Гончарука люди Коломойського дозволяли собі атакувати тільки членів команди Зеленського, але ніколи його самого. (рос.)". Дивний тому, що єдиним аргументом, що то війна Коломойського проти Зеленського він виставляє фразу "Пленки Гончарука – это и есть откровенное объявление войны Зеленскому".
Вибачте, але ще років 70 тому видатний львів'янин Станіслав Лем на прикладі сепульок довів недолугість того методу.

Варіанта три, з найбільш ймовірних:
1) Бабушко (хазяїн Зеленського) це зробив. Ну тобто Фурса правий. Виникає питання запису -- якщо Зєля і Ко пробують кинути його (або Бабушко так подумала), то таке ймовірно.
2) Зеленський хоче каналізувати негатив, Гонцарук буде цапом-відбувайлом.
3) Хуйло розхитує Україну. Програма мінімум - поставити Єрмака, максимум -- додати до уєбанства Зе та зебілів параліч влади на нижніх рівнях, включаючи відставку Рожкової тощо.

Зараз Самокатник написав заяву на звільнення і це момент істини.
Якщо Зєля прийме відставку та знайде якесь типове Зелене Чмо -- був варіант 2. Не прийме відставку -- варіант 1 (Бабушко спробувало але не вийшло, як не вийшло просто віджати назад Приват і гроші) який не спрацював зза тиску цивілізованого світу. Якщо варіант 3 то прем'єром стане агент Кремля Єрмак і найближчі пару днів буде ще опублікований великий обсяг компромату, вже без голосів і на рівні туманних постів.


Tags: Зеленский/Слуга Народа, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments
Черговий цирк на дроті.

До речі, цікава реакція trim_c на цю ситуацію:

trim_c вчора: "Потому что ясно, что премьер у нас полное ничтожество, и две дамы - Маркарова и Рожкова - его вообще ни во что не ставят. И конечно же впечатляет общий тон в котором он говорит о Зеленском и реформах... Этот человек собирался обеспечить рост экономики Украины на 40% за пять лет, ага..."

trim_c сьогодні: "Потому что публикация никакого абсолютно компромата на премьера не содержит."

Тож все як в анекдоті: "на вопрос анкеты, колебались ли вы в проведении линии партии, Рабинович ответил: «Нет. Я колебался вместе с линией»." Однак за коливаннями можна зробити висновок про лінію партії.

ПС. До речі, trim_c мене не банив за доволі гострі вислови і про нього, і про Зеленського, а от вчора таки забанив за доволі невинний пост про те, що він працює на образ хорошого царя бубочки і поганих бояр-міністрів. Чогось от саме це його дуже зачепило.