Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Як думають чебурашки

Спочатку історія:
Сьогодні до племінника 9 років у метро (їхав зі старшою сестрою) причепився дідуган. Дитина в окулярах. Стояв і читав книжку біля дверей, що праворуч. Поряд сиділа його сестра-15 років.
З розповіді дітей, дідок приколупався до малого за книжку, говорив ти і так сліпий ще читаєш, краще б ти спортом зайнявся. Прикол у тому, що малий з молодшим від нього на рік братом, займається у дитячій студіі ансамблю Павла Вірського. І навантаження там не менше ніж у спортивній секціі.

Але яка справа до того дідку? Відібрав у дитини книжку, штовхнув малу, яка заступилась за брата.
Ніхто у вагоні навіть не вступився за дітей. І коли хлопчик 9 років навернув рюкзаком дідусю, за те, що той, штовхнув сестру, якась тіточка почала верещати про малолітніх злочинців.
На зупинці зайшов «солдат»- так сказав племінник і вступився за дітей.
Результат: «солдат», їм виявився 42-х річний Георгій, котрий виявився бійцем ВСУ, двоє дітей 9 і 15 років, дідок, увага, бувший робітник ВОХРу 66 років, а зараз «заслужений пєнсіонєр» усі опинилися у відділку поліціі метрополітену.
Мій брат з дружиною «полетіли» ще з ночі у Дніпро, бо там у лікарню потрапили Танін брат з сім‘єю, машину яких зім‘яла фура на трасі. Тому за дітьми поїхала я, а батькі були на зв‘язку у паніці.
В результаті: зламані окуляри, порвана куртка і розірвана книжка.
На дідка складено адмінпротокол.

І все би нічого, вже до єбанарію в якому ми живемо просто звикла...Але!!! Але! Оте нещастя Матвійчук Олег Іванович у слід нам кричало:
-Умные сильно! Пихают детям книги с пеленок, а они потом барыг в президенты выбирают.
Це розцінювати як комплімент?
Хоча діти перелякались. І самій страшно, серед білого дня, у метро за дітей ніхто не вступився, як би не боєць української Армії. Ми подякували Георгію, він пригостив малого цукерками.... шалена бджілка, ага, а Арсеній подарував йому хоч і постраждалу у двобої з вохрівцем, але вижившу книжку «Чарівні окуляри» Всеволода Нестайка. А свої зламані і не чарівні ми забрали.
Поїдемо зараз замовляти нові. Книжку нову вже купили.
Tetyana Marucsh

Чи можна вилікувати це? Нова лекція френда:

https://www.youtube.com/watch?v=a_HFKYanhHo

Tags: кацапознавство, нарід
Subscribe

 • А мне вот интересно...

  Предположим (не дай Бог конечно!), что раиса гитлеровна просуществует ещё достаточно долго в той или иной форме. В какой угодно, хоть в границах…

 • Ситхи 21 века, только без Силы

  Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров высказался о либералах. По его мнению, в странах Запада, включая США, часто ставят России различные…

 • Красиво "Калибры" летают

  Пробный запуск пускового макета крылатой ракеты комплекса "Калибр-НК" с фрегата "Маршал Шапошников" (бывший большой противолодочный корабль.…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments