Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Життя в епоху багатства дорожчає

Пам'ятаю, як Майджерс розповідав про зубажіння та як буде класно за Коломойського-Зеленського, а потім Горькій випадково розповів розмову з Майджерсом (ну, з тим, хто тут випадкових людей хуями обклав). Він (Майєрс) питав "які в тебе втрати від Зе? я віддам!", а на той момент було "мінус" 400-500 млн від Канади (а не Канадії) бо там вже знали як крадуть за Зе, ще мінус мільярд МВФ. Зрозуміло, для бобіка віддати борг в 100 гривень западло, от він і злився.
Пропоную будь-якому Зєлєбобіку або спростувати факт або компенсувати витрати будь-якому ветерану АТО. Не всім, одному не зеленому ветерану! Список львівських у мене є.

Є такий сайт numbeo.com, який серед іншого, показує рівень витрат на життя в різних країнах та/або містах світу.

Тобто є певний набір послуг (витрати на продукти, на житло, на транспорт, на ресторани, на комуналку, на охорону здоров’я, на освіту і т.д.) і розрахована вартість цього пакету послуг в різних країнах світу.

На картах показано на скільки процентів в тій чи іншій країні Європи дорожче жити ніж в Україні. Наприклад, в Швейцарії на 369%, тобто в 3,7 рази, дорожче жити ніж в Україні. В Ісландії, Норвегії та Нью-Йорку дорожче жити ніж в Україні рівно в 3 рази. Тобто те, що ми витратимо в Норвегії за місяць, на це ж саме ми б могли жити в Україні 3 місяці. В Польщі дорожче жити всього на 21%. І це в основному за рахунок вартості транспортних послуг, оренди житла і комуналки.Що хочу сказати…
За останній рік “епохи багатства” по рівню витрат на життя ми зрівнялися з Білорусією, Молдовою, доганяємо Польщу і росію.

А ще 2 роки тому (друга карта) в Польщі та росії було жити дорожче ніж в нас на 70%, а в Німеччині в 3 рази.

Тобто, в “епоху багатства”, яку збудував нам Зеля з когортою довб0й0бів, наші витрати на життя суттєво збільшилися і доганяють куди розвиненіші країни світу, але наші доходи аж ніяк не зросли.

А в той час нам тюхають якесь лайно, як зеля не жаліє себе, відпочиваючи по 7 разів за півроку, розказують нам за якусь х*йню замість того, щоб робити те, заради чого вони нібито прийшли до влади.
Тільки чомусь в них виходить протилежне, і ми бідніємо навіть на фоні бідних країн, не те щоб на фоні багатих.


Tags: а я ведь говорил, виздобули, нарід
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments