Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Це провальна стратегія

Якби на місці Зеленського був будь-який інший політик, то його рейтинг обвалився б на дно, пробив би його і опинився б десь у напівпідвальному приміщенні пекла нижче дев’ятого підземного ярусу. А так, дивимося, і нічого. Після стількох лютих зашкварів, після усієї демонстративної хамської неповаги до громадян і держави, жахливої некомпетентності та самодурства, а він ще має прихильників у рази більше ніж будь-який політик.

Чому так? Тому що Зеленський – не політик. Він – найнятий Коломойським актор, який має грати роль президента і не плутатися під ногами, поки шеф продає Путіну Україну в обмін на право довільного грабунку, купу додаткових грошей та прикриття від переслідування Заходом. Знаєте, як Путін переміг Ічкерію? Купив Кадирова. Гроші з федерального бюджету і абсолютні права на своїй території в обмін на публічні заяви лояльності. Те саме і в нас. Анонімні вливання мільярдів доларів (через облігації), сприятливі умови для бізнесу в замін на руйнування української суверенності та самобутності.

Вчора мав із сином цікаву розмову і мушу з ним повністю погодитися. Зеленський – це не політик. Зеленський – це медіапроект. Ми намагаємося боротися політичними методами із медійним проектом, героєм телешоу. Це провальна стратегія. Герой шоу може бути абсолютним негідником, але користуватися абсолютною підтримкою глядачів. Зашквари та негідні вчинки не знищують його популярність. За вірного підходу він може цим рейтинг навіть підвищити. Ті, хто знається на кіно і літературі, можуть навести купу прикладів.

На жаль, люди, виховані на телешоу та мильних операх, не здатні відрізнити виставу від реальності. Однак, я не бачу іншого підходу ніж включитися до написання інтерактивного сценарію і перемогти героя шоу за правилами шоу. Згадайте знамениту сцену із “Театру” Сомерсета Моема. Наші вороги* пишуть гарні сценарії, але чи зможуть вони так добре імпровізувати як ми? Ні, не можуть. Це наш єдиний шанс.

___________________

* На випередження. Про ворогів. Я вважаю Коломойського і найнятих ним акторів ворогами, тому що уся їхня діяльність є безсумнівно ворожою до України як національної держави. Хто – ворог моєї держави, той і мій персональний ворог.

Іван Хомяк,
викладач в Житомирський Державний університет імені Івана Франка

Tags: Зеленский/Слуга Народа, думка
Subscribe

 • згадати себе #06 Малоросійство й неформат

  А ,помнітє, как вокруг нас Балкани горєлі, Грузія в 90-х, Осєтія , Абхазія , в Криму шото с сепаратізмом бьіло , Чечня еще первая , а ми…

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

 • Шабат шалом, жидобандерівці!

  Кацапамъ краще не дивитись та не слухати, аби в нихъ перед днем паєбди не луснули зайві пєрдакі: :-))))))))

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments
Треба впливати не на ляльок, а на їх керівнника. І очевидно, це не зробити ні політичними, ні медійними методами. Думаю здогадуєтесь що залишається.
Приклад. Є біля мого будинку ділянка землі що місцева рада здала під забудову. Якесь ТОВ
умовного Жлобинянського. В інеті про нього жодного слова, окрім того що на нього зареєстровано ще декілька десятків ТОВ. Незабаром там побудують чергову висотку яка остаточно закриє світло у вікнах. Можна писати жалісливі пости у ФБ, скаржитись і все звичайне що роблять в таких випадках. Але це не зупинить справжнього власника будівництва, ми навіть не зможемо його визначити, і навіть якщо дізнаємось хто РЕАЛЬНО контролює цей бізнес, нема жодного легального впливу, оскільки юридично він до нього не має стосунку. Ну що, він безкарний? Тільки якщо суворо слідувати принципам законності. Але якщо ми бажаємо домогтись чесності, то змушені прийти до висновку - щоб цю гідру послабити недостатньо відрубати щупальця, потрібно рубати голову, далі щупальця самі впадуть.
Зараз нам підставили фейкову голову, і ми розуміємо що вона нічого не вирішує, тому нічого не будемо робити. Але справжня голова доступна для впливу, і цей вплив незалежно від його законності абсолютно не впливає на міжнародний і внутрішній правовий статус України. Якщо хитрий мафіозі сподівається що відстороненість і формальна непричетність захищає його від відповідальності, то він так само позбавляється не тількі від відповідальності, але і від прав. То й же Янукович до моменту як Рада проголосувала про визнання його втечі і не дієздатності, мав юридичний захист і був лігітимним президентом, тобто міг повернутись в Україну та законно вимагати визнання його влади, і ці претензії визнавались би всіма державами з верховенством права.

Нам необхідно зробити ЗАКОННУ зміну влади одночасно з тим усунувши всіх можливих кукловодів які претендуватимуть на контроль в державі. Як їх усунуть абсолютно неважливо, це нікого не хвилюватиме якщо сама влада буде змінена законно. Законно обраний реальний президент сприйнятливий до політичного впливу(яскравий приклад - Трамп), а в особливих випадках і до юрідичного впливу.
Влада постмайданна була паршива, але краща за всі попередні, і ми могли на неї впливати. На нинішню владу вплинути неможливо - вона поза політики і поза правого поля.