Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

«Глухоніма» Європа не винна

[історичне]За сто років мало що змінилось не тільки для нас, але і для Європи.

Ще Лєнін називав сучасних йому європейських лідерів “глухонімими”, знущаючись з їхньої жадібності та недалекоглядності, і в програмних листах закликав поширювати торгівлю з ними, щоби на їхні ж гроші перебудувати армію для війни з “буржуями” та для подальшого просування “совєтского міра”.

Це потім дуже талановито втілювала верхівка більшовиків на чолі з т. Сталіним, в результаті чого половина Європи ввійшла до складу радянської імперії.

Про повторення цього, не приховуючи, мріє Путін, і тепер в нього політичних та економічних союзників в Європі стає все більше, – під обнімашки з європейцями росіяни повертаються в ПАРЄ, будують Північний потік, запускають Турецький, безкарно перетворюють Крим в потужну військову базу тощо.

Але він усвідомлює, що без України імперію не відновити, тому ніколи, ні за яких умов не буде “договоріваться посєрєдінє”, хіба що в тактичних цілях імітуватиме поступки типу обміну заручників на Цемахах з беркутівцями та даватиме обіцянки “прєкратіть стрєлять” в разі прийняття “особого статуса ОРДЛО”.

Мета буде незмінною – демонтаж української державності.

Україна ж волею свого народу і під полегшене зітхання “глухонімих” практично припинила жорсткий спротив тиску Кремля та стала на шлях “компромісів”, які вже призвели до втрати суб’єктності, а можуть закінчитися втратою суверенітету.

Щоправда, звинувачувати європейців у наших бідах теж не дуже коректно – вони точно не винні, що українці на повному серйозі під виглядом “Рейгана” своїми ж руками допустили до майже абсолютної влади молодого “Брежнєва” і продовжують радіти цьому як діти.

Валерій Прозапас

Tags: Европа, а я ведь говорил, виздобули, нарід, правду говорить легко и приятно, історія
Subscribe

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

 • А сексом без прививки пока еще заниматься можно?!

  В связи с указом о «режиме повышенной готовности» в Нижегородской области вводятся новые ограничения, связанные с пандемией. Как сообщается на…

 • Зелибоба

  «Яндекс» запустил нейросеть «Зелибоба», которая дописывает любой текст. Но уже закрыл доступ — Технологии на TJ Технологию открыли раньше…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments
Це не молодий Брєжнєв. Це мініхуйло.