Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Кловун, ти де був?

Державний секретар США Майкл Помпео телефонував президенту України Володимиру Зеленському, щоб дізнатись, що він робить в Омані.[Spoiler (click to open)]Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив дипломат, радник п’ятого президента України Костянтин Єлісєєв. Він повідомив, що у складі так званої «делегації», яка прибула начебто з офіційним візитом до Султанату Оман, було лише дві особи – сам Зеленський і його радник Єрмак. Це викликало запитання не тільки в американського дипломата, а й в українського суспільства.

«У складі делегації аж дві особи – президент і його помічник. Навіть у складі делегації не було посла. Завжди, коли їде президент, його на будь-якій зустрічі супроводжує посол. Отже, посла не було. Тому, на мій погляд, це були якісь фейкові зустрічі для того, щоб замилити нам око.[Spoiler (click to open)]Але народ України повинен знати, за які кошти він літав, хто його охороняв, за які кошти винаймався чартер, на якому він повернувся, з ким він зустрічався», – розповів Єлісєєв.

Костянтин Єлісєєв повідомив, що американські партнери були спантеличені візитом Зеленського до Оману, враховуючи загострення безпекової ситуації в регіоні та тяжку хворобу султана Оману, який днями помер.[Spoiler (click to open)]

«Я скажу чесно – навіть мої американські колеги були трошки спантеличені цим візитом. Однією з мотивацій дзвінка держсекретаря Помпео президенту, як він тоді перебував в Омані, було навіть просто з’ясувати, що він там робить. Бо в цей час – Близький Схід, ескалація напруженості в Ірані, Іраку, Сирії. Поруч Оман. І тут несподівано президент країни, що воює, в різдвяні свята їде нібито з «візитом» так званим в той час, коли головна особа хворіє. І тому він запитав, що він там робить. Бо американська розвідка навіть збита з пантелику. І тому пішло звідти – «Україна в Омані». Це ввело в оману не лише наших громадян, а й навіть наших міжнародних партнерів», – пояснив дипломат.
eurosolidarity.org
Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments