Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

План «реінтеграції» ім. Сівохо

В кожного чиновника та радника є своє завдання та своя сфера відповідальності. Те, що Сергій Сівохо відповідає за реінтеграцію Донбасу в Україну, нам сказали давно, але вже пройшло достатньо часу, і, проаналізувавши дії радника секретаря РНБО, Сергія Сівохо, можна впевнено сказати, що він дійсно хоче реінтегрувати окуповану частину Донбасу в Україну. Але є нюанс.

Можна повертати ОРДЛО на наших умовах, а можна просто легітимізувати існуючу зараз там владу вбивць та терористів, і все. Я впевнено стверджую, що Сівохо займається як раз другим – постійно, та планомірно впроваджує заходи з легітимізації терористичних організацій ДНР та ЛНР в Україні.


Нещодавно, за допомогою та активної участі Сергія Сівохо УПЦ МП влаштувала телемарафон “Різдво замість війни. Діти Донбасу” на “Інтері” та каналі “112”. Там, до речі, Олег Карамазов сказав, що Революція Гідності – це божевілля, а Росія та Україна – одна країна.

Героями сюжетів стали діти з Донбасу, яких 6 січня зустріли Сівохо та Карамазов у Києві. Діти “з благословення митрополита Онуфрія” відвідають монастирі та храми МП, зустрінуться зі своїми ровесниками.

Сівохо підкреслив, що розглядає церкву як посередника для врегулювання громадянського конфлікту. За його словами, для відновлення миру потрібно “мовчання з боку тих, хто розпалював війну”. Я думаю, не треба пояснювати, що єдина “церква”, яка здатна посередничати в “громадянському конфлікті” на Донбасі, – це “церква” ФСБ МП, клірики якої корегували вогонь російської артилерії, катували в полоні українців, тримали в своїх храмах арсенали зброї, відмовлялися відспівувати українських солдат.

Пам’ятаєте, один “найвеличніший державний діяч сучасності” пропонував “просто перестати стріляти”, і кількість загиблих та поранених українських солдат одразу збільшилася. Тепер Сівохо пропонує заткнути рота всім, хто говорить правду про війну. Про те, що агресор – це Росія, що влада в ОРДЛО – це вбивці та терористи, що війну розпочав Путін та інше. І затулити рота він пропонує за допомогою “церкви” ФСБ МП. Я не здивуюся, коли десь, в тісному колі, з митрополитом Онуфрієм, вже обговорювалися введення для інакомислячих аутодафе, вогнищ, іспанських чоботів, до речі, удари по голові хрестом та кадилом вже практикувалися “священиками” МП в підвалах ЛДНР.

Ось такий план “реінтеграції у Сивохи.Tags: ДНР/ЛНР, Зеленский/Слуга Народа, виздобули, гундяевцы, реванш
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment