Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про еліти

Продовження думок пана vivagor...

Якщо зазирнути в історію успішних держав, то побачимо, що зазвичай держава формується і укріплюється саме групою еліт. Приклади: Афінський поліс часів розквіту,Римська республіка, США. Державницькі, патріотичні еліти формують устрій держави, закони, правила, звичаї, патріотичну ідеологію і навіть міфологію, інформаційне поле. І таким чином виховують громадян – патріотів і державників.

Тактика кремля саме і полягає в тому, щоб підміняти українську державницьку еліту агентами впливу. Будь-який український політик, який починає займати державницьку позицію (навіть тимчасово), миттєво підпадає під інформаційну атаку. Такого політика відразу намагаються дискредитувати, знищити (часом навіть фізично, як це було з В'ячеславом Чорноволом чи Ющенко). Натомість активно підтримуються, піаряться та розкручуються кремлівські маріонетки, нездари або популісти. Саме через це всі проблеми України. Саме через це і тільки через це ми не можемо сформувати повноцінну незалежну державу. Саме через це ми не можемо виборсатися із боргів, злиднів та негараздів.

Костюк Олександр
Tags: Україна, думка
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments