Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про нових старих лідерів думок

Спостерігаємо таку собі навалу критичних виступів, дописів, статей з критикою зеленої влади від, скажімо так, неоднозначних політиків, блогерів та експертів. Дроздов, Бутусов, Томенко, Валєтов, Буткєвич, Хмара, «націоналісти» наші etc. Люди, які зовсім нещодавно «валили» команду українських державників, чіпляли їм ярлики «бариг та мародерів», тишком-нишком протягали серед гучних патріотичних гасел кремлівські тези, деморалізували армію, доводили виборцям, що «новоє ліцо» з професією естрадного коміка цілком може керувати державою («а он Рейган, Гавел…») і т.п. Досить почитати їх дописи усього лише піврічної давнини. Ви там все це знайдете. І от раптом прозріли? Прокинувся у них розум, бачення ситуації, державницькі почуття?

Кремль має дуже великий досвід управління конфліктами. Чечня, Придністров'є, Грузія, Сирія - це лише з новітніх. Для спеціалістів з Луб'янки все, що відбувається, все що вони застосовують - десятиріччями напрацьовані прийоми. Стандартний набір інструментів і маніпуляцій.
Думаю, усі ці виступи професійних опозиціонерів - продумана стратегія. Розкручують ідеологічних лідерів опозиції. Готуються до масових заворушень, готуються правильно очолити ці заворушення.

А заворушення мають відбутися - за планами кремля. Рівно тоді, коли ситуація: політична, військова, безпекова, економічна – обвалиться. А вона не може не обвалитися в результаті неймовірної стратегії нинішньої влади. В умовах тихого розвалу армії, втрати міжнародних позицій, відмови від співпраці з МВФ, знищення експортерів ревальвацією гривні, розпродажу землі та підприємств, жахливої діри в бюджеті. Обвалиться обов’язково, разом з гривнею, соц. виплатами, зарплатами, можливими військовими поразками і т.п.
Тоді на вулиці вийдуть тисячі розлючених, обманутих людей. І їх потрібно буде направити туди, куди буде потрібно кремлю. Щоб вони ні в якому разі не приєдналися до українських державників. Не почали , зрозумівши свої помилки, чинити опір справжньому ворогу і його хитрим помічникам в Україні.

А щоб вони почали бити один одного: протестуючі – правоохоронців, українці – російськомовних чи євреїв, бідні – багатих. Щоб був повний хаос.
От для цього і потрібні «правильні» лідери опозиції, які до потрібного моменту будуть писати дуже правильні критичні дописи. А в потрібний момент, користуючись довірою, направлять розлючені маси туди, куди потрібно ворогу - один на одного.


Olexandr Lozovyi
Tags: Україна, думка
Subscribe

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • А почему такая перепуганная?

  Трое армян приехали в Донецк на форум "Русский Донбасс". Там Симонян выступила: «Люди Донбасса хотят жить у себя дома и хотят быть частью своей…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments
У них є виправдання, яке вони активно юзають на подібні закиди: що ви від мене хочете, адже робота журналіста – критикувати будь-яку владу, щоб вона не розслаблялася.. При цьому наскільки я розумію «критика влади» і «поливання тоннами лайна конкретних персоналій у владі» це для них одні й ті самі дії.