Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зєлєзнавство

Мене питають, - ну як ти можеш оце все дивитись? Мене ж тільки від голосу вже нудить.

Пояснюю. Одна хороша френд пише - поспілкувалась зі знайомою, як виявилось, з протилежного табору. Слово за слово, давай розбиратись, а там просто незрозуміла якась немотивована чисто емоційна ненависть, через яку раціональними аргументами не пробитись.

Що ми знаєм про людців? Вони напхані біасами і упередженнями. Варто раз засліпитись ненавистю і все життя будеш носити її з собою. З іншого боку, тобі можуть лити в очі божу росу, а ти будеш просити ще, довольний і щасливий.

Тому щоразу обнуляю і дивлюсь свіжим поглядом, під іншим кутом, порівнюю, оцінюю, аналізую, рейтингую по переконливості і вазі аргументів: а раптом все не так погано, або навпаки, може все не так райдужно? Не можу сказати, що геть позбавляюсь упередженості, але я стараюсь.

Гортаю стрічку і натикаюсь на сліди післяноворічної прогулянки українського міністра економіки по фейсбучику. Зайшов до хорошого науковця, яких мало, нахамив, потім ще нахамив. Я вже не кажу, що зміст вау. Виникає одне єдине закономірне питання: що, міністру більше нєхрєн дєлать?!!!


Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, нарід
Subscribe

 • Ситуация

  Вава Зильоный идёт на второй срок. Нарушив опять свои обещания. Как обычно, впрочем. Поэтому тренируется на мелочи типа Мертвечука и 3 каналах РФ…

 • Лишняя хромосома

  Прямая речь ватной портянки avmalgin (картинка кликабельна 2 раза) Среди них нет и не может быть людей.

 • Холопы продолжают жаловаться

  Спорим, что никогда не сможете ответить верно? Тогда вопрос: найдите здесь российского космонавта. ;-)) Российские космонавты обратились с…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments