Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зєлєзнавство

Мене питають, - ну як ти можеш оце все дивитись? Мене ж тільки від голосу вже нудить.

Пояснюю. Одна хороша френд пише - поспілкувалась зі знайомою, як виявилось, з протилежного табору. Слово за слово, давай розбиратись, а там просто незрозуміла якась немотивована чисто емоційна ненависть, через яку раціональними аргументами не пробитись.

Що ми знаєм про людців? Вони напхані біасами і упередженнями. Варто раз засліпитись ненавистю і все життя будеш носити її з собою. З іншого боку, тобі можуть лити в очі божу росу, а ти будеш просити ще, довольний і щасливий.

Тому щоразу обнуляю і дивлюсь свіжим поглядом, під іншим кутом, порівнюю, оцінюю, аналізую, рейтингую по переконливості і вазі аргументів: а раптом все не так погано, або навпаки, може все не так райдужно? Не можу сказати, що геть позбавляюсь упередженості, але я стараюсь.

Гортаю стрічку і натикаюсь на сліди післяноворічної прогулянки українського міністра економіки по фейсбучику. Зайшов до хорошого науковця, яких мало, нахамив, потім ще нахамив. Я вже не кажу, що зміст вау. Виникає одне єдине закономірне питання: що, міністру більше нєхрєн дєлать?!!!


Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, нарід
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments