Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Нас мільйони

Знаєте, що я скажу? Є одна технологія, що спрацьовує майже безвідмовно із розумнішими і стійкішими. Це нав’язування відчуття неминучої поразки. Це найнебезпечніша отрута, бо поширюється самими отруєними. Ба більше, вдосконалюється ними, обростає додатковою, створеною ними аргументацією і емоційним забарвленням.

Коли тобі з-за стін фортеці кричать: "Здавайся, шансів немає", - ти навряд чи повіриш, навіть стрельнеш у відповідь, мовляв, згинь убоге. А от якщо побратим, що набої підносить, зітхне тобі над вухом: "Все, приплили", - ти точно відчуєш холодок у животі. Ти навіть не питатимеш, звідки він це взяв, адже віриш йому, як собі самому.

Цю технологію вперше масштабно використали проти нас напередодні президентських виборів, мовляв, шансів у Порошенка немає. І вона тоді, на жаль, спрацювала. Її трохи підкрутили ще і запустили на повну. Розрахунок правильний, як не крути: більшість людей не здатна на "спротив відчаю", на Багрянівське "як умираючи б’ються орли".

То я до чого веду? А до того, що ніякий спротив неможливий, якщо ти не віриш у перемогу. Якщо ти заздалегідь - ще куля не пролетіла - здався, опустив руки і замочив штани. Ті, хто вже відчуває себе переможеним, хто не бачить сенсу гребсти, схаменіться. Саме тут і зараз відбувається битва, якої ви із острахом лише очікуєте. Бийтеся, шанси є: якби їх не було, ви б вже валили ліс під Магаданом. А ті, хто ще не впав у відчай, допоможіть знесиленим. Але не співчуттям і вторуванням, а оптимізмом, матюком, стусаном, будь-чим, що виводить людину зі сльозливого ступору. Вони - ваш "другий номер". Іншого не буде. За першого тепер - ви.
Шанси наші не втрачені. А розбиті ілюзії завжди роблять ціль виднішою. І вилізайте з ФБ - здатних до спротиву [реваншу руцні] бійців у реалі мільйони.

Володимир Саркісян


Це якесь таке доповнення до https://bitter-onion.livejournal.com/2807992.html
Tags: Україна, как правильно, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments