Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

200 тисяч паспортів мешканцям Донбасу

В Росії кажуть, що видали майже 200 тисяч паспортів мешканцям Донбасу. Може, пропустив, але не чув, щоб це питання було на порядку денному та не бачив результатів його обговорення: ні в двосторонньому форматі, ні в рамках Норманді.

Як на мене, такі дії Кремля вже є достатньою причиною й аргументом на користь того, щоб дивитися на Нормандський формат з НАШОЇ точки зору. Видача РФ паспортів на всьому (а не лише окупованому) Донбасі дає нам політичне і моральне право діяти так, як ми вважаємо за необхідне для України, не обмежуючи себе дотриманням Мінську, відмовою від нього, розмовами про його зміну або чим завгодно.

Видача російських паспортів, що б там не говорили в Росії чи деінде, ніяк не вкладається в логіку Мінська і є прямою російською агресією. Видача паспортів в інших регіонах України - лише питання часу.
Pavlo Klimkin

Tags: ДНР/ЛНР, Зеленский/Слуга Народа, вата, как правильно
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments

Bestlg_hater

January 3 2020, 15:23:23 UTC 1 year ago

 • New comment
Ні. Обмінюють на "паспорти ЛДНР". Тобто, громадянин України на окупованій території спочатку "губить" справжній паспорт, пише відповідну заяву, й отримує окупаційний аусвайс. А потім обмінює його на папірець з куркою-мутантом. Паспорт з тризубом при цьому береже в надійному місці, бо за хуйлостанським не лише на контрольовану українською владою, а й взагалі за межі контрольованих кремлем територій, поїхати зась. Чув про випадки, коли навіть до Лукастану з нелегальним ерефійським не пускали.