Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Дефіцит держбюджета-2019 72,4 млрд гривень

Регочу: ВЖЕ ДРУГИЙ КОНВЕРТ

Кококо -- папірєднікі[Spoiler (click to open)]

Бюджетний 2019 рік був сповнений викликів. Перші півроку проходили на тлі політичної невизначеності, пов’язаної з проведенням подвійних виборів, змін цінової кон’юнктури на міжнародних ринках та нових макроекономічних трендів в Україні, зокрема посиленням гривні внаслідок ряду факторів. На жаль, подана вчасно Мінфіном перша середньострокова бюджетна декларація не була розглянута попереднім складом Кабміну і відповідно не була подана до парламенту, а ряд оглядів видатків не було вчасно завершено. Незважаючи на це, було запроваджено багато заходів зі стратегії реформування публічних фінансів, зокрема середньострокового бюджетування, ліквідності, перетворення Державної фіскальної служби. Протягом року Міністерство фінансів вирішувало питання, пов’язані з невиконанням доходної частини бюджету.


Бубачка - маладєц[Spoiler (click to open)]

Новий уряд, призначений 29 серпня 2019 року, спрямував зусилля на швидке реагування на виклики та оперативно схвалив новий макроекономічний прогноз, підготовлений Мінекономіки, та спрямував до Верховної Ради проєкт змін до Державного бюджету на 2019 рік, який було підготовлено Мінфіном з врахуванням нового прогнозу.


Кукарєку якась таблиця[Spoiler (click to open)]


mof.gov.ua


А от вам правда (а я же говоріл, кстаті!)


PS: От саме тому Зе так обкреативився про "какуйу разніцу", бо говорити про нудну економіку, де виключно його пройоби, було нічого.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, а я ведь говорил, виздобули, реванш, статистика, ітогі падведьом
Subscribe

 • Ситуация

  Вава Зильоный идёт на второй срок. Нарушив опять свои обещания. Как обычно, впрочем. Поэтому тренируется на мелочи типа Мертвечука и 3 каналах РФ…

 • Лишняя хромосома

  Прямая речь ватной портянки avmalgin (картинка кликабельна 2 раза) Среди них нет и не может быть людей.

 • Холопы продолжают жаловаться

  Спорим, что никогда не сможете ответить верно? Тогда вопрос: найдите здесь российского космонавта. ;-)) Российские космонавты обратились с…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments