Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

Після зустрічі з Обамою Путін покинув США, схоже назавжди...

Originally posted by a_lypkivskiy at Після зустрічі з Обамою Путін покинув США, схоже назавжди...

Головним підсумком візиту Путіна в США стало те, що "кремлівський володар" більше ніколи не потрапить на територію Північної Америки. Причина проста - неадекватність і агресивність. Спроба грати в наперстки на американському полі не просто провалилася, а стала можливо фатальною в кар'єрі президента-чекіста. Це стосується і питань по Сирії, але в першу чергу по Україні. 

Обама під час зустрічі недвозначно дав зрозуміти, що часу є тільки два тижні, щоб піти з України і відмінити "липові вибори" в ДНР/ЛНР, після чого послідують санкції наступного рівня. За словами джерела, також піднімалося і питання вступу України в НАТО, а також її озброєння сучасною летальною зброєю і підготовки американськими і британськими інструкторами.
Путіну дали чітко зрозуміти, що плани США в цьому питанні незмінні - американці підтримають прагнення України у вступі НАТО, якщо це буде волею народу. А підготовка української армії за стандартами НАТО не лише триватиме, але і буде наростати. Також Путіна настійно попросили не проводити ніяких наземних операцій в Сирії, оскільки в такому разі йому влаштують "подвійний Афганістан", як виразилося джерело в адміністрації.
По-суті, американці заявили, що дні Асада лічені і не має сенсу його підтримувати, оскільки вже найближчим часом не дивлячись на підтримку Росії, США і їх союзники докладуть усі зусилля, щоб змінити режим в Сирії.
Окремо розмова торкалася дуже "делікатної" теми. Путін попросив в особистій бесіді розблоковувати деякі банківські рахунки, які є "рахунками благодійними". На це він отримав відповідь, що адміністрація володієі іншою інформацією із цього приводу. Подальший розвиток подій передбачити складно, оскільки Путіна загнали в глухий кут.
Зустріч була повним фіаско для російської сторони, оскільки Обама використав ультимативну форму спілкування, висуваючи більшою мірою не пропозиції а вимоги. Як повідомило джерело, Путіну показали економічні геополітичні розрахунки, згідно з якими падіння його режиму станеться між 2017 і 2018 роком і закінчиться новим розпадом території як в пострадянський час.
Джерело: http://www.ipukr.com/?p=40039

До відома: Сайт Президента Росії, відповіді на питання журналістів: http://kremlin.ru/events/president/news/50394

Слава нам, пиздець ворогам! ©

¡NE VSEREMOS'!
Tags: Хуйло, аналітика
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments