stefan_blog (stefan_blog) wrote in bitter_onion,
stefan_blog
stefan_blog
bitter_onion

 • Music:

Пiдбipка химеричного на вiтчизнянe звуконакладанням.

Переосмислення оригiнального виднограю/трейлеру, як то в конспipoдогiï прийнято.


Детальний синхророзбор на клiпи Скрипки тут https://bitter-onion.livejournal.com/2678888.html, таможе переклади, тематична лекцiя, раджу гуглити деталi мiфологiï у сербiв та народностi ганда (де Нaбi-небесна дружина культурного героя Кенту, в честь неï назвали Hамiбiю, де Shufrych полюванням на носорога вiдмiтився)

1.

Отже, висять у повiтрi дiвчата,як в Death Stranding мода мемна такая,
То ïx пiдняв паганiстичний дух - або ж куля палахкотяча, напевне, палеоконтактна.

2.


Полум'яніє з автівкою "Нєваспітанний" дорнів на інструментал Get Lucky Дафт Панків, запалився від внутрішнього світла, видно, піднялись дуже сильно духовні вібрації від наркотиків, передані дівкою різнокольоровоокою через рота, у неї самої дах їде - баче у відзеркаленні котиків, а потім голяка трасою бігає, це все діло заплутане намагається жінка-детектив розслідувать, її фото паспортне плаває в акваріумі дивака у шапочці, що тести Роршарха показує, і вдома цілий міні-притулок хвостатих тримає. Закінчується поєднання ютубу з Вконтактом треком Nightvision Дафт Панків, із анімованого альбому про викрадених зі стертою пам'яттю іншопланетян, сюжет й загальний старостильний настрій нагадує оповідки Бердника, дуже раджу.

Далі.

3.

Завiв зносини з мермаïдкою селюк, у клiпi Гаги накладенням на Скрипку "Музiку дику" (Другий клiп пicля "Гоп").


4.Японська мавка-молюскний перевертень не вiдпускає в думках i пространствi легеня з роботи Vanotek ft. Eneli. "Я йду",- тягне Юркеш, юнак озброюється сокирою та оберегом-сережкою, йде в море поривати вiдносини з психоделом.
Спецефекти й одяг в стилi дев'яностих, звiдкiля родом й пiсня, сумiщена до цього.

5.
А ще, знаєте, такий прикол, Халамидне читання по губах що переспiвує виконавцiв, вкладуючи маячню в їх уста з виднограïв, з Urban Dictionary ледь розібрався що там сказано.
Oтуто бруднючий космiт й якась рептилоïдка у кокошніку:

Із приспіву: "Got a spaceman head!"
0! А Ви знали, що з цього приводу Гуцуляк нагадує?

"...також у таврському культі Діви, як про нього повідомляють античні автори, існує як ритуал відрубання голови жертви, котра прибула з моря (але не суходолом!), так і зображення змієдіви з відрубаною бородатою головою в руці. (...) пише О. Дугін, — ми зібрали безліч міфологічних сюжетів, що мають стосунок до декапітації, «голів, що говорять» тощо. Аналіз цих сюжетів завів нас доволі далеко в хитросплетіння традиційного символізму, бо у кожній конкретній традиції вихідний сюжет має своє міфологічне та ініціальне навантаження. Наприклад, черепи неодмінно присутні у шіваїстських культах, особливо у шакті Шіви — Дурги, Парваті, Калі,також у тібетському буддизмі та ваджраяні, де «відрубані голови» означають ініціальний перехід від профана до посвяченого, символізуючи «ініціальну смерть». Такий же смисл черепа і при посвяченні в перший ступінь "учня" в масонському обряді. Клаудіо Мутті підмітив зі свого боку, що у деяких суфійських таріках видіння власної декапітації уві сні є знаком досягнення однієї з перших містичних «зупинок» («макам»), тобто езотеричних ступенів духовної реалізації посвяченого. Аналогічні теми зустрічаються і в шаманських ініціаціях "

Та музика в мене накладена на Лободу, просто не хотiв одразу показувати: https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/posts/2395343457227956

6.
Снять хлопцi iз Madcon вiдеогру, Лана ïм текст підмiняє7.
Iнша ïï музика на бiлоруський клiп, що "Середнi Biки" Жадана візуалізували.


8.
Бабуïном стрибає й ïздить чужими ногами на роликах Монатiк, кидає вогнянний мячик в купу брухту, дiвчаток призиває. Щось тихе та софтове в оригiналi, а вдало грає "Хороший, Лихий та Королева", проект солiсту Горiлазз, в якого у власнім кліпі суфiï на церемонiï драйвують.


9.
"Віра, Надія, Любов" на мотоциклях ганяють за Монатіком в "УВЛІВУТ", після "Віті":


10.
Хлопцi-контактери цуплять iдола в музеï й оживляють големiв.
upd/ перезняв

11.
"Очi без лику" супроводжуть Гоголя у "Страшнoï мстi" розслiдуваннi
https://stefan-blog.livejournal.com/video/album/3727/?mode=view&id=8937

13.  А зацініть "Зоряний Саундтрек" Соні Кай на монтаж* кіношки "Назустріч мрії" по мотивам сценарію О. Бердника! (*сам не робив, знайшов і підставив, укінці "Петлею Оріона" обсяг пісні дозаповнив)


14.
А ще в нас британцi зiбрали в Сибiру гопак, "клюкву", вишиванки й ватники:


тут мiстики нема нiякоï, просто вдало одягнена виконавиця "Забери мене додому", врятована бухим майором на танку, під Сердючку, Полякову й ВІА ГРУ.

15. Крім цього відео 2006-ого в них у 2009-ому ще з'явилось Raindrops із музами, на "Атятя" Потапа акапеллою додано:
Tags: пісня
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments