Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Передача екс-"беркутівців" Росії ускладнить розгляд справ Майдану - ООН

Звільнення колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут", яких підозрюють в причетності до вбивства понад 40 протестувальників 20 лютого 2014 року, ускладнить розгляд справ Майдану.
Про це йдеться в заяві Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні у Facebook.

"Передача п`яти співробітників спецпідрозділу "Беркут", яких звинувачують у вбивстві 48 та пораненні 80 протестувальників 20 лютого 2014 року, на територію, контрольовану самопроголошеними "республіками", суттєво ускладнить досягнення правосуддя та дотримання права жертв на справедливість".

Також в ООН сподіваються, що контрольоване Росією бандформування ОРДЛОсосія найближчим часом нададуть доступ до незаконно затриманих осіб на непідконтрольній українському уряду території міжнародним організаціям, про що було домовлено під час нормандської зустрічі в Парижі.


Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули, реванш
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments
У Клована выражение лица имбицила. Остальные трое понимают, зачем они собрались - и им не весело.