Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ще питаннячко

Президент Петро Порошенко заявляє, що від початку російської агресії Україна визволила з полону понад 3270 заручників і політв’язнів.
Про це він сказав під час дебатів на Суспільному, відповідаючи на запитання щодо повернення українських полонених, які знаходяться в РФ, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«З початку війни з 2014 року ми повернули додому понад 3270 наших полонених, заручників, політичних в’язнів. І на сьогодні ключ (до звільнення - ред.), так само як і ключ від миру в Україні, знаходиться не в Києві, не в Брюсселі та не у Вашингтоні. Він знаходиться в Москві. Путін вже з грудня 2017 року повністю зупинив обмін, видачу українських військових полонених, заручників»


В мене питання: як так вийшло, що за Пороха звільнили майже 3300 і не віддали ні свідків по "МН-17", ні вбивць дітей ні "беркутят"? А Зеля віддав понад сотню злочинців за 12 солдат, Сєнцова/Клиха але моряків де-юре не віддали нам?

Як так

Порох звільняв наших, Зеля покриває злочини Кремля
12(100.0%)
Бубачка прав, раскажу в каментариях
0(0.0%)
У мене особлива думка
0(0.0%)


</blockquote></blockquote>
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Порошенко, опитування
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment