Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ну хоч хтось зі ЗМІ напишіть правду ! Суд над обвинуваченими беркутівцями йшов четвертий рік,

"Ну хоч хтось зі ЗМІ напишіть правду ! Суд над обвинуваченими беркутівцями йшов четвертий рік, доказова база містила 140 томів, суд мав засідання двічі на тиждень. Тільки тому, що справа про вбивства такої кількості людей і стількох поранених - в ній досліджувалася величезна кількість доказів і вона потребувала багато часу. І Родини Героїв теж стояли за чесний справедливий процес.
Нічого ні з ким не "рішали", і тиску на суд не вимагали ні від якої політичної сили. Довіряли суспільству, що для всіх важливо покарати за розстріли. І як тільки справа підійшла до своєї фінішної частини - беркутів випустили. Щоб знищити саму можливість встановити правду. Ніякої іншої причини немає. Бо брехня що розстріли не розслідувалися, вона набридла.
А людям почнуть розповідати, що доказів немає, нічого не розслідували, Горбатюк все розвалив. адвокати жирують на справах майдану ( Женя, тобі привіт, щось ти погано демонструєш жир). І так, якби реформа судової системи і реформа прокуратури відбулися, рябошапок би не було у принципі. Але це питання до всього народу, а не до тих, хто ходив у суди, захищав Небесну, і розслідував. У нас немає політичної волі народу обрати тих, хто чітко забезпечить судову реформу, реформу прокуратури. Мені соромно найбільше за ЗМІ, бо саме вони могли розкрити народу очі. Але мабуть вже знову у пошані інші цінності."
Olga Klymko

* * *

Tags: Зеленский/Слуга Народа, реванш
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments