Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Не я один помітив цю поведінку наріда...

Є в мене пара знайомих вдоску упоротих зебілів, хоча вважають себе справжніми патріотами. Відстежую їх сторінки на мордокнизі, вони в мене як маркер коли вже почнуть очі розплющуватись від зеленої сечі. Так от вони тупо мовчать на такі зради, роблять вигляд шо все норм, та постять котів. Хоча навипередки били себе ліктями у груди, що перші вийдуть на Майдан, якщо вава, Боже збав, щось скоїть.
Позасували язики у дупи й мовчать як риба об лід.

Нація хвора.
Проте хуйло він-він. Розкол суспільства, який сукабєєви штучно намагалися вдовбати в мізкі у 2014, нарешті чітко відбувається у 2019.
https://bitter-onion.livejournal.com/2793554.html?thread=26887506#t26887506

Пока что вижу, как пролы насупленно молчат или пишут абстрактную хрень. ...Ну знаешь, ты типа выясняешь у ребенка, нахрена он с Васечкиным расфигачили камнем окно бабы Вари, а он начинает абстрактно нести пургу, что Петечкин из 5А класса уже не бьет котов.
То есть морально пришло понимание но сил признаться и исправить пока что нет.
https://nikstutas.livejournal.com/3581205.html?thread=117971477#t117971477

Tags: Зигмунд Фрейд и его друзья, нарід, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments
в мене є цікаве спостереження хех

випадково взнав що один старий друже і колега голоснув за вазєлупу. ну це було в одному робочому чатіку з десятком людей,
і хтось з білоруських колег запитав шо там з новим презом. на що я сказав - що він - вазєлупа себто - тупий дебіл.
ну і дружбан возбудиився "пачіму ти обзиваєш президента за которого я голосовал тупьім дєбілом!"
а, а дружбан цей якби наче і не дурень... військовий аналітик по ВУС (ну точно я не знаю назву ВУС але якось так), майданівець, кацапів разом неодноразово в гівно втоптували в 14-15му... ну і взагалі в цілому цікава та різностороння людина. не без недоліків - а саме вспильчивость, і частенько безапеляційність. а і ще в часи майдану він на правах начальства з вертухана підорнув з тої робочої групи одного кацапа після того як той заїкнувся в робочому ж чатіку щось типу "файлед стейт 404". через секунду в чатіку кацапа вже не було, а ще через півгодини він був викреслений нахуй з проекту. ну так от.

ну туда сюда трішки просрались, потім я раз-два в місяць підкидував йому в лічку зрадоньки з вазєлупою в головній ролі.
він періодично психував, обзивав мене пропагандистом і т.д.

ну і недавно зовсім такий каже колєгам білорусам "бєрєгітє батьку! дємократія - говно! возможно мігрірую к вам!" ну колеги білоруси йому кажуть в відповідь - ти навіть уявлення не маєш як тут хуйово. і то люди які живуть доволі пристойно із реально пристойними зарплатами і т.д.

ну вопщєм отакий анамнез - наївся чолов'яга зради, гундосив за мальдіви, потім покотивсь по похилій - шарія почав дивитись (раз кидав в загальний флудчат ролік шарійобський) голоснув за вазєлупу, потім побачив піздєц і ажахуй - і замість того щоб признати себе ошуканим дурнем в тому числі і відповідальним за піздєціажахуй - "бєрєгітє бацьку, дємократія говно"