Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про жидів

Зелебобня продоувжує розхитувати Україну.
Проведений Міністерством юстиції аналіз засвідчив, що заборони на застосування слова “жиди” в Україні немає. Однак у законодавстві вживають термін “євреї”. Міністерство юстиції не виявило в українському законодавстві норм, які б забороняли вживання слів “жид”, “жиди” або “жидівка”.

Таким чином у відомстві відповіли на запит головного редактора видання “Київ єврейський” Елеонори Гройсман, пише “Українська правда”.

“Проведений міністерством юстиції аналіз не виявив вживання в актах законодавства України термінів “жиди”, “жид” і “жидівка”, а також норм, що забороняють вживання зазначених слів. Разом з тим, в актах законодавства України вживаються терміни “єврейський”, “особи єврейської національності”, “євреї”, – йдеться у відповіді Мін’юсту.


Нагадую, "Щодо вживання ... терміна «жид», то загальновизнаною нормою толерантності в міжетнічному спілкуванні є користування взаємно узгодженими етноніму. Називання інших іменами або прізвиськами, яких вони за собою не визнають, уподібнює висловлювання лайки, ніж ганьбить в першу чергу автора статті і весь український народ". (ц) Державний комітет України у справах національностей та міграції), лист 13-1708/8 від 08.09.1999.

ЗИ: Але я не можу заборонити вам називати бубачку та його батьків жидами чи жидярами -- до момента, коли вон скажуть. що не згодні з цим.

Tags: Україна, термінологія
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments