Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ніякі ми не русофоби

Русохейтерство та русофобія

А давайте поговоримо про фобії. Вони бувають різні. Дехто боїться павуків – це називається арахнофобія, хтось відкритого простору – це агорафобія. Мені доводилося бачити іконофобію – коли люди шарахалися від ікон.

Звісно, найбільше фобій ми можемо спостерігати в Володимира Олександровича Зеленського. В нього виражена катагелофобія – побоювання глуму, аллодоксофобія – острах протилежної думки, дикефобія – побоювання правосуддя, ну і, безумовно, там в наявності яскрава ФРОНЕМОФОБІЯ – страх раціонального мислення. Так, це наш президент, нам свого часу прийдеться з ним розбиратися, судити та карати – цього не уникнути.

Але не треба забувати, що народився він не сам по собі, навіть не тільки від папи Саші та мами Рімми, а народжений він совком, та є яскравим продуктом “русского мира”. Хочемо ми того чи ні, але повинні викорінювати основи зла, а не лише його наслідки. Корінь Зеленського – це совок, а плоди – це “русский мир”, Росія – наш 300-річний ворог, і з ним треба боротися. Боротися на всіх фронтах, безжалісно, та постійно.

І от тут виявляється, що в нашій термінології існує величезний провал. В нас чомусь немає слова, яке б виявляло всю повноту нашого ставлення до запоребриків. Ми чомусь продовжуємо використовувати досить нейтральне та необразливе слово, коли говоримо про ненависть до Росії. Більше того, ми кажемо слово, котре дозволяє їм навіть пишатися та вивищуватися над нами та іншими ворогами Росії.

Я про слово “русофобія” кажу. Як на мене, воно зовсім неправильне. “Фобія” – це коли ми чогось боїмося. Як, наприклад, Зеленський боїться раціонального мислення, тому і зветься фронемофобом. А от ні росію, ні росіян я не боюся. До чого тоді тут русофобія? Звісно, вони страшні, але страшні в сенсі “потворні”, тому навіть з цієї точки зору термін “русофобія” не прийнятний.Тому я пропоную називати наше ставлення до всього російського РУСОХЕЙТЕРСТВО. Ми не якісь русофоби, ми РУСОХЕЙТЕРИ – ті, хто виявляє до них ненависть та всіляко зневажає своїх віковічних ворогів, що вийшли з мокшанських болот.

Можливо, у вас є якісь інші думки та назви для нашого ставлення до них? Прошу про це сказати в коментах.

Олександр Дедюхін, https://tverezo.info/post/109462


Карикатура © Сергей Елкин

* * *

Нагадую, що Катедра і Клюб з самого початку відстоювали точку зору, що нема і не може бути русофобії.

(https://bitter-onion.livejournal.com/77104.html)
Так що...

* * *

Ну і пісеньку вам, про нас і про тваринок

https://www.youtube.com/watch?v=meFbzPcZnGY


Tags: кацапознавство, пісня, термінологія
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments
Русофоб - если не хочешь стать подобным русским (это как заразиться плохой болезнью), русохейт - это отношение к большинству существующих русских.