stefan_blog (stefan_blog) wrote in bitter_onion,
stefan_blog
stefan_blog
bitter_onion

Гельсинг ateo. Новорічне видання. Всі епізоди разом на українські пісні (18+)

Всі епізоди разом на українські пісні Із тої ідеї, що відеоряд можна сумістити непричетною музикою, підібравши вдалі секунди одночасового вмикання, безвтручально, лише клік на одному й другому програвачі.

Про зміст подій з першої по восьму серію - оцей збірник монтованих трейлерів (творчість, звісно не моя, бо така кількість перекладів)
Проглянути трейлер під "Майже весну" (доступні субтитри для підспівування): https://www.facebook.com/stefan.blog/videos/642996289139331
(18+)

І.
Короткo.

Інтегра: "Ви порушили підлеглі нам володіння католицької Ірландії, негайно покиньте територію!"
Андерсен: "А я заблукав!"
https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/868427033252947/

Докладно.
Перша пісня - перша в Gloria альбомi, "За вікном починається день - завойовує місто".
Маленька спадкоємиця вампіроборчого клану біжить підземеллям.

"Знаєш, я... так багато віддам
Щоб наповнити змісто-о-ом-м-м",- по п'ятах переслідувана рідним дядечком з тілоохоронцями.


"Твоє життя..",- промовляє разом з Вакарчуком, пересмикуючи затвор.
"Зайде до мене в гості знов...",- Інтегра згадує батька, що заповідав в підвалі певну зброю, що захистить.
"Подивись!.." Пусті очниці трупа витріщаються на дівчинку на місці того, що мало б захистить, та почува себе відверто розчаровано.

"Я так довго чекав!..",- торжествуючий дядечко прострілює Інтегрі руку, кров хльостає на стіни й трупа, родич готується натиснути курок для прийняття у власність спадку, аж раптом в темноті щось шелестить й плазує, тілоохоронці помічають вампіряку, що звільняється, рвучі гальмівні ременяки. Занавіс.

Десяток рочків потому. Пісня друга.
Новий пастор перекусав поліцію й паству під час слідчих розборок.
"Темна ніч намалює знак, світло вдома не виключай..",
Постріли пронизують пітьму церковну, упирі гуляють лісовими стежками, оперативний штаб приймає до шатра лицаршу білокосу. Попри скепсис керівників координаційного центра, директорка Ордену радить відкликать людей, що нічого не вдіють з бронежилетами та вогнепалом проти розгулу нечисті.
"Я прийду...непомітно так... Вай-вай, не засинай!"

Назустріч єдиній вцілілій поліцменші вирушає спеціаліст у багряних шатах, дівчулю вже на той час перехопив й облапав кровожерний пастор, планує спершу позбавити цноти перш ніж цупити кров безнаказно. Інакше, по правилах, обернеться вампіром, а нецнотливі укушені поповнять хазяїну слуг, тобто, гулів-упирів загнилих.
Спеціаліста радо зустрічають усім калібром, той роздягнений щільним вогнем до кісток і мяса, але умудряється відновитися з костюмом разом. Починає з пістолету вкорочувати нечисть, супостат хапається за останній шанс - пропонує спеціалісту вдати що не помітив втечі пастора, зате молодиця живою залишиться. Проте граф з вампірського антитерорру перепитує дівчину чи вона непорочна - і слідом прострілює наскрізь, разом з неприятелем, й зі мовчазної дівчачої згоди робить своєю служкою нічною. Віднині не рахується серед живих, продовжує в недосформованому вампірському статусі боротись на благо людиськ.

Наступні пісні: "Хіба не бачиш ти - як не живу без тебе я", "Так хочется пити знов вино i кров, а всього так мало.",- в найближчій антитерористичній діяльності аж до самого крайнього випадку поліцменша відмовиться кров смоктати, крім як у директорки з пальця. Це її хазяїн може собі дозволити з донорських пакетів нализатися.
А, тим часом, на спірній території Ірландії вже починається міжконфесійне протистояння. Куди водночас з орденським загоном прибув католицький спецназ - святий паладін з Ватикану.


https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1200078096712516/

ІІ. "Троє чудової пари" Крімсонюків (переклад) ,- вперше на пам'яті, упирі вистроєні в боєві порядки, з написами й недремлючими очами на щитах.

Зомбаки на туристичному автобусі вирушають на погром приватної власності, що насправді розвідка боєм, про що знають брати-командуючі - тітушна гопота та білий прапорщик, проте сподіваються щільністю вогню керівництво дістати, що саме екстренно засідало. Інтегра показувала вживлене в дохляків електронне начиння.
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1200009043386088/?t=549

"Cling-clang: Is the metal in my head when I walk", - y варіанті накладення на альбом Горилляк. Зокрема, внучка Ван Хельсинга відмічала, що жоден укушений незайманий не переметнувся до вампірства, усі одразу ставали гулями-зомбаками, значить, хтось втручається в саму вампірячну суть й не менш від святих борців про нечисть знає. В цей час вибухають двері до входу в маєток, держохорона не справляється, засідаюче товариство заблоковано в залі конференцій, евакуаційний гелікоптер займається.

Прикривати тили доручено "артилерії" - Серас з танкобійним калібром ґвинтівки, в контратаку пішов Дворецький-Сміттяр, згадати юність, як нитками гітлерівців вкошував. Захоплений зненацька, розпадається стрій зомбаків, нитки чіпляють понад щитами, рвуть пірсінг й цуплену сигару. Коли, нарешті, стрій щільніше змикає - прилітає фугасним вглиб упирячого ряду.

Гопник, гублячи руку, до зали засідань таки добігає, отримує від серів поважне вітання і розстріл пістолетами попід дверями.

В цей час прапорщика у підземеллі доїдає призовний собака, Алукардів фаміліар. Музика - черговий ремікс з D-sides альбому Kids with Guns Горилляк або One-Winged Angel з Final Fantasy VII доступне отуто https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/1188695547892759/?t=260 чудово дійство оформляє. Насамкінець ліквідації сигналом командування, напічкана мікросхемами гопота встигає повідомити одне слово - хто причетний до нападу. Похорони, занавіс. "Too many people has gone",- піснi Bill Murray та Building Highway завершає.

III. За якоюсь конспірологічною традицією - герої вирушають шукати нацистів в Бразилію, перед цим відвідуючи очну ставку на запрошення начальника відділу божевільних кілерів з Ватикану, на якій ледь не почубилися Андерсен з Алукардом, але були вчасно розведені керованим полісменшею натовпом пенсіонерів.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/788926541161009

Максвел нарешті показує Інтегрі що хотів, видобувши "Будь-ласка", як не дивно, у католиків багато у післявоєнному часі врятованих гітлеривців - питанням їх переховування й еміграції святий престол займався. Отже, до Бразилії вирушає весь цирк, все дійство: Алукард, помічниця, найманець.

Оголошення війни розпочалося зі штурму готелю підрозділами корумпованого АТОштабу, передовий загін отримав наказ в живих нікого не лишати, що у випадку з важкоубійенним вампіром та звичайним (не освяченим, не срібним) вогнепалом виявилось нездійсненно.

З телевізора за дійством спостерігає паладін, в кімнаті з дитячими малюнками на стінах, бо святий отець опікає сиротинець. З двох монашок навчив навіть машини для вбивства: для розправ над фанатками й терористичними комуністами, про це в окремій манзі Crossfire, та й Максвел теж Андерсенів вихованець, сану архієпископу досяг напередодні походу на палаючий Лондом, на чолі аеромобільних хрестоносців для покарання єретиків та монстрів. Але це буде згодом.

Бійня була задумана нацистським (мілленіумським) куратором, аби витратити антагоністу побільше боєприпасів, а далі в хід пішли ілюзії та чарівні карти, що немало бійців поліції та журналістів порубали, бо медіаподія зібрала кільце зівак, довівши таким чином сумарну кількість жертв тер акту до понад сотнi з чимось.

Кліпвідступ: тимчасом, для інших трьох чудової пари вечірка в Ріо закінчилась не менш макабрно.
https://www.facebook.com/stefan.blog/posts/1967519143353699
Двоє співаків, автівки, дробовики наявні та одна дівка у двох іпостасях.


Додатковий матеріал. Hellsing: Dawn
Невеличкий вiдступ у давню icторiю пiд музу Прокоф'єву, а також трiшки "Айрон скай", й "Периметру" iгросаундтрек вiд KD-lab (раджу послухати ïx "Вангери"! https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/780084728711857/?t=1481), на календарi Польша, 1944 рiк, Вольтер Кум Дольнез вирушає з лiтака в безпарашутний полiт. Iз гробом й нитками, славнозвicно-смертельними, друже Алукард тут трохи не при тямi - або знущається. Уперше Дворецький Майора, Дока, Капiтана, Рiп Ван Вiнкль й Зоряну спостерiг. https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/vb.100001310120841/859909494062713/

Фільмвідступ: послухати Прокоф'єва ще в накладенні на дівчат з психдиспансеру, де одній сниться що вона танцівниця, а під час танцю переноситься в бойові ситуації, зокрема, тут із німцями https://stepan-khrabrov.livejournal.com/video/album/420/?mode=view&id=276 або з самураями на Даху Браху "Монах" https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1546633832056939/ чи орками https://electron-kobzar.livejournal.com/video/album/1722/?mode=view&id=2079, чи з роботами от
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/876171012436561/

IV.
Eвакуюватись з Бразилiï звичайним шляхом уже не можна, бо оголошенi в якості терористів у розшук, Алукард як буденну справу запропонував угнати лiтак (данні взяті з манги, бо екранізація це не тільки адаптація, а й часом скорочення оригіналу), як тут з мордобоєм подоспiла пропозицiя з Ватикану - все ж там вмiють визнавати спiльного ворога на основi беззаперечних розвiдданних. З чим товариство до Англiï в Королівський палац і прибуло, на додачу до Максвела та лордів за столом (Алукард ще покидав охорону щоб привітатись з королевою, якою пам'ятає ще дівчинкою в тисяча дев'ятсот сорок четвертому), закiнчилось все презентацiєю внутрiшньонiмецьких розборок, якi показав телепортований демонокотик з чорно-білого екрану відеофону. В плани ворога якраз входило усix разом зiбрати, щоб оголосити війну без цілей - просто щоб повоювати
https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/929924440436539/

Доки прикидували плани й де ворога шукати - вже захоплений авiаносець королiвських ВМС під час випробувального ходу [довідка]. При спробi здiйснити визволення з допомогою SAS-загонів - обидва гелiкоптера змушкетило на підльоті. Остання спроба вразити реалiстичною авiацiєю проходить перед падiнням на борт з "Вище неба" Дракули - пару лiтакiв-штурмовикiв було збито разом з ракетами. https://stepan-khrabrov.livejournal.com/video/album/420/?mode=view&id=3854

Супротивник володiє магiчними кулями, пiд полiт яких командувачка флотозахоплення виспiвує "Вольного Стрiльця" Карла Марії фон Bебера. Проте нi кулi, нi зенiтна установка не зупинили старовинний лiтак-розвiдник, Алукардовими чарами вiд розвалу в повiтрi оточений, з гробом повним рiдноï землi й печатками-символами - для подальшого розгортання подiй потрiбний. Якщо в оригiнальному романi Брема Стокера лиходiй прибував в Англiю на росiйському човнi, у восьмiй главi Гельсингу силами вiтру та течiï в Лондон його прижене вже флот королiвський, тимчасово пофарбований на нацистський, свастикою з кровi зрадникiв, що Рiп Ван Вiнкль пiд час процедури вiджиму зняла одним мушкетним зарядом.

Застосувавши аналогії з воєнних трактатів, Інтегра коментує що діється в замку після прориву оборони: бійня. Ні ручні гранати, ні шмайсери, ні панцерфауст не можуть зупинити нечисті, що сама себе невпинно відновляє за рахунок накопиченної енергії душ. Якщо комусь цікаво, то бразильські випиті спецназівці згодом на полі бою фігурують у восьмому томі манги, коли на армії з залізним та срібним знаряддям було випущено все населення графового "замку", включно з "протиповітряними засобами", якими виступили поглинуті власники магічних карт та куль.

Алкемічний відступ.
Вираз виряченних в безумстві очей нам в цьому аніме багато хто демонструє: переповнює енергії азарт, влади міць, долучення до історичних аналогій. Майор хотів повоювать як вміли в двадцятому сторіччі: його промова перед тисячею вампірів, "кожен вартий тисячу солдат, а отже, разом - мільйон! Й одна людина",- підсумовує Майор, себе означуючи здоровим чоловіком, протягом видань манги гладшає, набиваючи на борту повітряного корабля черевину. Реконкісту й кудьтурну експансію проголосив Андерсенів вихованець Максвел в сані архі-єпископа, до нечисті що Англію окупувала - смерть оголосив також іновірцям, ще більше цивільних підтявши. А з прибуттям Алукарду хрестоносці й есесмани навіть виступають проти Гельсингу єдиним фронтом, з Капітаном та Андерсеном, бо хоч і троє на полі бою лишилося з Ордену, проте 572 ветеранів Panzergrenadier Waffen SS та 2975 "ку-клукс-кланівців" усвідомлюють найбільшу небезпеку, яка дала про себе знати полинувшими очами після нульового зняття печаті. Вирячілі зраки в езотеричній традиції - це глядачі з інших вимірів, стежаче потайбіччя або щось духовне на вибір. Лише у Алукарда у здібностях таке наочно наявне, гіпнотизерка Зорін з оком в долоні вже швидше традиція ананербно-астральна. Грецькоподібний напис на труні відсилає до манускрипту з алхімії, якщо коротко узагальнити "птаха гермеса" зазначеного на початку серій - головний вампір виступає ніби як опанований невловимий філософський каменій. Ця його здатність накопичення душ нагадує іншу мангу, де cягнувший короткостроково божественних висот лиходій Батько під кінець породив-продемонстрував поглинутий ним ритуалом люд минуловікових історичних далей https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/648/?mode=view&id=549 (кому цікаво - історія тут: https://stefanblog.livejournal.com/132252.html разом з синхронійованими епізодами під ОЕ та Скрябіна, що в накладенні кількома серіями під один плейліст і підбило шукати екранозахоплювальну програму, бо інакше хто буде два вікна ютуба кілька годин вдивляти?)

V
"Iкони не плачуть", - слова з журналу так безмежно мало, коли вiйна розпочалася щойно продзенькотiв годинник, розчавлений пiдошвою Алукарда на чoвнi, захопленому Рiп Ван Вiнкль.

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/767178370044481/?t=821
"Хочу напитись тобою!" Ветерани боєн п'ють за перемогу, трiскаючи склянками. Водночас, пiд "Веселi, брате, часи настали", летять керованi ракети й десантнi з'єднання.

Вiйськчастини та ПВО захопленi зрадниками, новонаверненi вампирі добiгають й до Генерального штабу, але крошаться, пiд Heroes of Might and Magic 3 - Inferno трек, нитками ангела смертi - дворецького "шинiгамi". Директорка з ним вирушає до маєтку, залишивши генералiтет тримати координацiйний центр, що гинутиме в бою, замiнувавшись та застрелячись, тим часом бронеавто Хелсингiв, ухиляючись від фауспатронів, перелiтає через барикаду й у стовп врiзається, 23-рiчна лицарша готова до останнього бою.
Дворецький ще ранiше зiйшов на прикриття, але як i 55 poкiв тому, його нитки перехопив справжнiй вовкулак, на честь якого й був названий "Вервольфом" елiтний пiдроздiл вампiрично пороблених.

Того року в Польшi на спецоперацiï з Гробом - молодий Дворецький заключив з Майором якусь угоду, що останньому вдалося втiкти разом з Доком, прихопивши усi папери, дослiдження й цiннiсть № 00000 - закутану бинтами мумiю, звану THE SHI.

На тому припиняємо екскурс в iсторiю, молода лицарша шаблюкою пропонує окупантам різатись по одному, раптом - гульк! З неба - штик! Вурдалака розрива на частини кроплена святістю міць!
Виникає загін iнквiзиторiв, що порушили задум спостерiгати й з ділами геноциду протестантiв не змiшуватись,

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/767171236711861/?t=1242 (у перезйомці http://contact.meta.ua/users/stepan-hrabrov-236346/media/9725791.video )

Солдат погрожує Андерсенові, мовляв, не маєм наказу з вами воювати, краще відходьте. На що той відповіда, що мертв'яки на вулицях у бойових порядках його, як святого паладіна, смущають. Краще, ніж спостерігати, весела бійня у рясах.

Андерсен направляє багнети на Крайнiй батальйон, повсюди роï куль й хлистає кров, лицарша Iнтегра меланхолiчно курé сигарету, поки сліпі пострiли висікають скалки зі стін поряд з ïï фейсом.
Занавic.

VI.
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/posts/2573087009411611
Пiсля викашування казенноï охорони маєтку гламурним прапорщиком i гопотою в тренiках - було найнято французьких "Диких качурiв", Інтегрою пояснено, що воювати не з полiцiєю та повстанцями, а лише впокоювати безсмертну нечисть, на Брема Стокера зicлавшись.
Тренуванню посиленного полiсменшею загону присвяченi титри шостого епiзоду, укушена Алукардом дiвчуля виконує ролi артилерiï, великокалiберного кулемету, зенiтноï установки.

"А дерева плакали" чи "Let me see you stipt" Рамштайнів на Депешів кавер. [різні варіанти плейлісту цього епізоду можна глянути за вставленими відео, разом з перекладами до пісень застосованих https://bitter-onion.livejournal.com/2700306.html]

Три тисячі добровольців з усіх католиславних воєнізованих гуртків збираються на узбережжі для польоту в Лондон, а до маєтку протестантів у супроводі крилатих ракет дістаєтся повітроплав Швидкоï Зоряни (Zorin Blitz).
I порушує наказ не вступати в бій, очікуючи підходу основних сил. За що згодом й спалюється.

"Вiдчуваю тебе...такою", - на фонi накачаних дiвчат за спортивним iнвентарем стрибає тендiтний Вакарчук, про одну свою зорю що залишиться на небi волає, доки зенiтчиця цiлий дирижабль вампiрiв прошиває.Мiццю снарядiв "Vladimir", пущениних зi стволiв VLADimir Харконенiв, бронедирижабль нечисті зкинуто додолу, але починається найцікавіше.

"I чи було усе...п'ять столiть назад - мова якраз про часи становлення Влада Цепеша як воïна, про що згадано у дев'ятому, музичному ОЕшно-Скрябiновому епiзодi. https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/783254981728165/?t=1143

Втрачено все важке озброєння й половину особового складу, проте уціліло 42 одиниці, яким не проблема за хвилину подолати роздільну смугу в кілька кілометрів, якби не МОНки та розтяжки, які однаково реагують на живе й на мертве. Вцілілі есесмани залягають у посадці. А ïx начальниця починає генерувати бред у астрал i ефip, чим змушує пoвipити усiх що ïм у рожеву повню вже рубають дашок гiгантською косою i уламки стелi сипляться на кiнцiвки та ребра.
Зрозумiвши, що дiло аж надто фантастичне, Серас будить "третiй глаз" й намагається вивести побратимiв з зацiпенiння, проте марно, тому пiд Depeche mode "дай глянуть тебе голяка" чи Air -Sexy boy...тобто, перепрошую, "Кiшка" Вакарчука, у них вступ один i той:).. Серасша намагається дiстати бредогенеруницю.

По похилій траекторії розривно-осколочний калібр долає синю даль й краєчком дістає зеленооку льотчицю.
Ілюзія рушицця, доки позбувались обману органiв чуття та навiянi травми - нацистські реконструктори прорвали оборону і трощать "гусей" не знімаючи рукавичок. Проскакали мінне поле по рукiв'ям ножiв, виявляється, й так було можно.

VII
Коротко про цей епізод, "Зелені очі":Адже по зеленому оку мають командири воюючих сторін - Піп і Зорін, хоча в обох друге око голови неробоче.

По стрілкотні маємо Stg-44 проти калашів і Enfield SA80, але червоно-чорні шеврони програють ближній бій, в який ікласті мерці радо лізуть до горла. Вся надія була на вогнянну завісу: міни+агс, артилерія рукою серас здалеку буде діставати. Прорвано периметр перешкодами в психоетері, "дикі качури" забарикадувалися й чекали доки полісменша громитиме гарматами схожими на ГШ-30-1 супостатів з тилів та флангів.

https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/1200637166656609/?t=33

Проте, сектор за сектором - живі тільки командири й особовий склад в конференц-залі,такий звіздос бояки пригадують хіба що в Уганді. "подивись....хіба навколо не горять маяки",- вже вибухом з-за рогу наступальної M-24 одного позбавило зору, а коли думали що фауспатрони в противника вичерпалися - саме прилетіло рознести на скалки барикаду, і снаряд на добивання лишився, якби не прилетіло гранатометнику в черепушку через проколупану стіну авіапушкою.


Інтровідступ
У підряд епізодичному накладенні, де треки з кінцевих титрів попередньої серії оздоблюють початок наступної неперервним виконанням - є великий файл білдової Сталкеру (ранній варіант розробки) музики до GSC-Сталкеру, який відкриває оркестрове Inro Маркуса Холера до теми Зони, Чорнобилю і фракцій. Це ж Інтро присутнє фрагментом до кадру з калюжею у фінальній заставці до гри, і цим же вступом музичним оздоблено калюжу у аніме-накладенні разом з колами на рідини, і скрапування такі ж є, хоча й не дощові.

Порівняти можна, 6:50 на https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/925/?mode=view&id=936 та в грі https://www.youtube.com/watch?v=NgW26CE_ehU

VIII.

Над охопленим коричневою чумою містом злітаються реконструктори у повному лицарському прикиді.
https://www.facebook.com/stefan.blog/videos/vb.100002868965592/793786634060295/?type=2&video_source=user_video_tab
Роздавши благословення на геноцид,
Сипонули з літаків фосфором для креативу.

Звичайна спецоперація проти вампіричного террору, здійснювана зведеними підрозділами добровольців з усіх орденів.

Хрестоносці луплять по вампіричним воякам, ті в свою чергу у повному обмундируванні відповідають озброєнням часів Другої Світової війни, заодно донищують цивільняк по релігійній ознаці.

Противником двом конкуруючим окупантам виступає протестантський орден, соціалізуючий вампірів, зокрема одного графа. З дирижабля здійснює керівництво виставою товстуватий Майор, у якого давні рахунки з Англією півстолітньої давності. Зі своєю місією ще святий паладін-регенератор, опікун притулку сиріт, виховуваних в дусі ватиканського ассанізму, Сашко Андерсен.

Збірна реконструкторів Ку-Клукс-Клану та Ваффен СС підготувала Хельсингу радушний прийом, який з прибуттям Алукарду на човні cтав нагадувати "котел" навиворіт: з розльотом боєзапасаних душ від центру до рубежів оточення.
Не допомогли ні огні, ні штики, ні мордобої - назовні полізли яничари з казанами, кінні валахи та турки-османи...

А звідкіля взявся всілякий середньовічний люд - так граф-вампірисько просто повипускав душ, як філософський камінь, про який натякає алхімічний підзаголовок на початку кожної серії. Бо кров - це гроші душі, і таке інше у стрічці пояснено, отже, бойові орди у "замку" Головного Вампіра "рекрутовано", як то у turn-based стратегіях прийнято.

Грають Heroes of Might and Magic ІІІ, використано Шайсе та Хевіметалічний любка Леді Гаги.
https://www.facebook.com/stefan.khrabrov/videos/831277800259216/?t=865

Хоч Андерсен й оцiнює зі стратагемного боку дiï Максвела, проте з позицiï совiстi паладiнськоï шалено не погоджується, як i з наказом затримати Iнтегру Вiнгейт Гельсинг усiма наявними засобами. Згодом, врятованому тектитовим склом пiд час бiйнi з алукардовою apмiєю Максвелу, багнет Андерсена ставить у його житті остаточну крапку. Хоч як сумно втрачати свого вихованця - Андерсен мусить коли надiлена жадобою влади посадова особа перетворюється на чудовисько. Й сам паладiн прихопив з собою з Вiддiлу релiквiй Коробку щоб стати Безсмертною Icтотою, для фiнального двобою з Алукардом. Майор, попиваючи вiд Дворецького какао, передає усiм привiт побачитися у Вальгаллi.
Захопившись ідеями католицької цивілізації, практикуючи святу регенерацію, з метою ліквідації головного прирученого протестантською церквою вампіра, паладін 13-ого Відділу Ватикану Андерсен увіткнув в себе реліквію - Цвях зі Святого Розп'яття, роздобутого Рівноапостольною Оленою, чим перетворив себе на теренового монстра, Оруду Божого Замислу зі швидкісною реакцією, пірокінетичною здатністю спалювати легіони нечисті та рівня героїв легенд міфоепічною якістю до відновлення прострелених кінцівок, включно зі знесеною головою навіть.


Афровідступ. Творчість Жадана й собак з обіграванням теми ку-клукс-клану, чарівників, кошерної мафії, хокеїстів та фурі-парті.
https://www.facebook.com/stefan.blog/posts/2337152609723682 Звукозамінено на музичку приколу "Shoot russian unicorn", а коли згадується український калиновий унікорн - саме вишиванка, й зі шликом шапка, й булава гетьманська у кадрі наявні.

IX.

https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/783537948408523/ + https://www.facebook.com/stepan.khrabrov/videos/783509685078016/
Цей епізод доступлений з субтитрами українською мовою на ютубі, навіть в хорошій якості звуку, осьо

Отже,
"He здамся без бою",- втраченi фронти й падає блiмп, кермуючий Деус Екс Махiни розганяє панiку у вiдпoвiдь на пропозицiю воювати трубами й гранатами. Розстрiляний як дизертир.
"Вiнками, iз неба, на нас вниз падав сніг ...",- головний герой згадує свою юнiсть у турецькому полонi, боï зрiлостi й релігійний фанатизм максимальних пожертв. Зi кимарення прокидають крики Серас, що втримує занесений Андерсенiв меч понад серцем вампipa, якого тим часом вже розітнуло до половини.

Подивитися цей епізод із кліпами нижнім фоном: https://stepnornitopter.livejournal.com/video/album/1274/?mode=view&id=1523 на початку кліп "Ну, постривай" знайдене з піснею "Не здамся без бою"

"Ми не хочемо більше ділити на два...",- граф рве чудопороджене терновиння, нижнім фоном у кліпі музиканти ламають диски та продираються крізь шланги-дротовиння.
"Більше для нас!". Знову "шукав свій дім", Алукард скорбить, разом з вихованцями сиротинцю-асасиницями, за найкращим своїм супротивником. Амінь.
- Амінь,-виходить Зрадник, вдовженими нитками будівлі зрізає й багатоповерхівки валить. Навколо поля бою попалені будинки всі перехилило. "Моя весна",- монашка-кіллерша хапається дістати мечем незворушнього повампірченного Сміттяря. Але він дістав її сам, катана тріскається, падають пальці. Подруга Хайнкельша кричить,- її рота Перевертень простріляє, навіть не обертаючись. Кидає індивідуальний перев'язувальний набір і по будинках вдаль ускакує.

"Другом твоїм, ну і нехай",- опускається Летючий корабель, колону Нельсона збиває. Майор запрошує дівчат на останній герць, Алукард з колишнім другом прощається, котодемон Шрьодінгер краль привітав, пострілом вкотре мізків позбавляється.

Приліта колонія летючих мишей, нитками Янгола Смерті викашується. Не доходить до лиця друга графова рука,теж в шмаття, захоплена нога, житловий фонд доруйновується тяганням по ньому Дракули. З обломків постає пес Баскірвіль - теж надвоє його розтинає. З нутра постає гламурний прапорщик, схаваний ще в другій серії (нагадування: https://www.facebook.com/stefan.blog/videos/1028570473915242/?t=247 ), його разом з собацюрою Дворецький застосовує як ляльку на нитках, затягнувши підшкірно дротовиння.
"Собою зашити...без жодного шва!", -співає "Модель" Вакарчука. https://youtu.be/xG5G7ZO20EA?t=480
Коли Алукарду набридає вкотре втрачати руку, вцілілим пістолетом прапора достріляє, нарешті, Дворецький зовсім нитками друга опановав, тягне залізну патику, і за всіма правилами серце простромля.

"Мила моя, вставай!" (подивитися на фоновий кліп з кадрами Помаранчевої революції: https://electron-kobzar.livejournal.com/video/album/1928/?mode=view&id=3030 )
Бо вже сам валиться з ніг, Доків експеримент вилазить боком, Волтер на ходу зкинув 40 літ, і вже пацану по морді прилітає від друга. Виявилось, простромляв личину, сам Алукард тим часом на дівку тисячу дев'ятсот сорок четвертого перекинувсь. "Дівчина із іншого життя...",- Святослав співає. Титри. Показано усіх героїнь, які на протязі восьми серій воювали.

X.

Як видно з останнього акту цеї серії - костюм Серас не мiняла 30 рокiв, бо навiщо, якщо вона повносправна нечисть й багато вiдношень до ïï зoвнiшнього виду насправдi iлюзорно, як казав панотець Андерсен у VIII - насправдi вона вже адське созданiє, з яким не так просто справитись, хоча й слабiше мiфовipнякового вовкулаки, який обертаючись туманом й вовком - здатен гострим тiням вампipки протистоять, й швидко вiдновлювати наскрiзнi дipки, що його Пiп з Серас зупинили лиш взаєморознiсши дракулінські й вовкулачі кiнцiвки, iклами вчепившись за ногу - й дославши срiбний трофейний зуб в нутро верфольфа, живучого за iншими фiзичними законами, палахкотячого синiм полум'ям, як всi елiтнi чiпованi кадри Майоровi.

Збувається півсотлітній Майорів задум, під час оновлення "боєприпасу душ" демонокотик приєднується до сутності Дракули, серед кількох мільйонів поглинутих лондонців й вторженців його особистість більше себе не розрізняє,стихає церковними співами динамічна сталкерська музичка, майор запрошує дівчат виставу закривати."Стріляяяй!" Сиплеться кришталями захисне скло, продавлене калібром вісімдесят-вісьмарки, Майора ранено, виявляється кіборгόм, дуель під "Останній танець" всі крапки розставить. З радістю прийнявши кулю в лоб, самому вперше в житті у ціль потрапивши, вибивши Інтегрі око, Майор спокійно функціонування позбавився, радий що це, либонь, була війна що надо. Інтегра не згодна, бо воювало чудовисько під виглядом людини, а отже, така благородність не прийнятна, хоч скільки Майор підкреслював що він людина з умом та серцем,а отже, здатен Алукардову поразку прийняти.

Проходить тридцять років, звітності так-сяк фальсифіковані, підраховані втрати, лунає саундтрек Гаги, в цьому місці у мене асоціації на стерильне по-лікарняному майбуття,що після всіх особистих воєн настало. Відтак, у закінчує підбірошний плейліст трек Гаги, на який 10-13 жовтня кліп знімався
https://elektronyi-kbzr.livejournal.com/video/album/359/?mode=view&id=2331

Переклад пісні "Меррі зе найт"
Я поженюся з ніччю.
Не згорнуся в клубочок в запічку,
Я королівна-воїтель,
Живу пристрасно цьогонічно,
Я побрамся з тінявою,
Буду любитися з жестявою,
Я солдат своїй пустопорожерсти.
Я переможниця.
Я збираюся побратися з ніччю. (х3)

ПРИСПIВ
Я поберусь! Із ніччю!
Не буду волати більше знічів'я
Я поберусь! Із ніччю.
Не лишу нічо на цих вулицях недослідженим!

Нічого не краще ніж забрати мене в тебе подальше,
Нью-Йорк не просто загар який ніколи не втратиш,
Любов це нове джинсове або чорне,
Остови стволів - це наші весільні дзвони в атиці [/на горищі]

Заправляй наше авто, залізай на Ель Каміно капот,
Не буду дірявити дірки в сидіннях каблуками,
Бо це там де в нас любов!
Давай збирайсь та їздуй!
Заводь тачку та й валимо!

ПРИСПIВ
Я поберусь! Із ніччю!
Не буду волати більше знічів'я
Я поберусь! Із ніччю.
Не лишу нічо на цих вулицях недослідженим!

Ма-ма-ма-маю женитися,
Ма-ма-ма-маю женитися, з ніччю.
Ох, ма-ма-ма-маю женитися,
Ма-ма-ма-маю женитися, з ніччю.

Гайда! Гайда!
Із ніччю, із ніччю, із ніччю, із ніччю...

maxresdefault.jpg

Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments