Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Зеленський таки зробить Україну винною у збитті рейсу МН-17.


Майте чергову порцію ПЦ з коридорів Генпрокуратури.
Ой, вже Офісу генпрокурора (Змінили заднік для брифінгу)
Спочатку трохи історії для нагадування.
17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий Літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб).
Міжнародна слідча група встановила, що літак збитий зенітним ракетним комплексом «Бук» російського виробництва. Влада Австралії та Нідерландів офіційно звинуватили Росію в катастрофі літака. А вже у 2019 були оголошені перші підозри.
У березні 2020 у Нідерландах має розпочатися судовий процес над винними у збитті пасажирського літака.
А тепер найцікавіше.
Прокурорів, що входили в міжнародну слідчу групу, ЗВІЛЬНЕНО!
Ще раз: ЗВІЛЬНЕНО керівника слідчої групи по МН-17 від України та єдиного прокурора від України. Цю інформацію я отримала від колег з ...Нідерландів.
Фред Вестербеке, голова міжнародної Спільної слідчої групи (JIT), після такої новини особисто прилітав до Києва, але наш генпрокурор не знайшов для нього часу! Знайшов час заступник. Ніпрошо.
Що ми, врешті, маємо?
Маємо відкрите бажання з боку керівництва ГПУ «злити» слідство по МН-17.
Чому?
На це питання я теж шукаю відповіді, як і в інших гучних справах, де є слід Росії та гучні прізвища з минулого накшталт Януковича і ко.
ДУМАЙ.ТЕ
Лариса Сарган


Мій коментар.
Коли я взнала, що Зеленський віддав Цьомаха росіянам, я писала, які будуть наслідки. А саме - в решті решт, вину за збитий МН-17 покладуть на Україну. Подібне вже було в історії новітньої України, коли винною за збитий над Чорним морем літак опинилася Україна. За згодою сторін, взяла вину на себе. Історія повторюється.

...
І хто б знав, як я задовбалася бачити справдження своїх найгірших вангувань...
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 53 comments