fireheatherhony (fireheatherhony) wrote in bitter_onion,
fireheatherhony
fireheatherhony
bitter_onion

Версія

При аналізі того, що останні дні відбувається, в мене промайнула думка - чи не вирішив Захід заморозити на невизначений термін, або зовсім вбити ПП-2?
Вже деякий час ми з величезним подивом спостерігаємо, як Путін зненацька «робить» Захід, як кошенят.
Найдосвідченіших зубрів якийсь гопнік з пітерського підворіття, який досі був на їх фоні прозорою нікчемою, глузуючи, обдурює з наглою та хижою посмішкою.
«Як так?» - не розуміли ми і розгублено повторювали, - «Корупція, економічні інтереси…»
А якщо ні? Якщо Заходу набридло ця хитродупна підступність і він вирішив провчити знахабніле пацюченя, при цьому давши заробити своїм компаніям та поюзати самовпевнених дурнів? Дозволити витратити гроші, довести будівництво до останньої межі, а потім взяти невдаху на гачок?
Тобто все це не боротьба між США та ЄС, а заздалегідь узгоджені дії? Тоді і дії Данії, що до останньої не дає дозвіл, а потім раптово дає, і дата підписання американських санкцій щодо труби, і дивна оперативність швейцарської компанії, і глибока-глибока, але зовсім бездієва занепокоєність пані Меркель, і уранові «хвости» стають логічними. Також зрозумілою стає і реакція Кремля – розгубленість, якесь жалюгідне бекання та беззубі погрози, - бо вони втямили, що втрапили в пастку.
Це не ствердження. Це лише версія. Наскільки вона має право на життя, покаже час.

https://fireheatherhony.livejournal.com/2165.html
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments