Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Category:

Кококо по кококононам

А ведь маркер, да.
Ты такой года три тому 25 декабря поздравляешь с Рождеством а в ответ "Кококо по кококононам 7 января".
В этом году подчеркнуто говоришь "С каноническим православным Рождеством". Кацапчик пускает пар из ноздрей и ушей, потом с криком "биндеры, термос, парашенко" исчезает с балкона. Походу бежит набирать в ванную холодную воду...

Tags: кацапознавство
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 35 comments
Дивіться. Реформу літочислення, перехід на григоріанський календар, церква і держава у Европі (і Україна перший раз) зробили у 1532 році (можу помилятися, але точно у 16 столітті). Аж у 16 столітті. Московити відмовилися те зробити, були ті ж воплі про неканонічність, що й зараз. А постанова, консенсусна постанова про порядок святкування (спочатку Різдво, потім новий рік), існувала до цього моменту вже тисячу років, з часів Ефеського собору 431 року. Тобто, маразм з порядком святкування внесла московська церква та залежні від неї. Навіть коли у 1923 році всеправославний собор у Констнтинополі знову підтвердив дату різдва, 25 грудня за григоріанським календарем, московити її не прийняли, а ми, як слухняні вівці, не прийняли за ними вслід.
За статистикою, 92% християн всього світу на сьогодні святкують різдво 25 грудня за григоріанським календарем. Ми ж теліпаємося слідом за московитами. Немає для цього ніяких канонів, є московські забобони. Таким чином МПЦ бореться за зберігання свого впливу та своїх доходів.
Чому ваш співбесідник не викине свій паспорт - там дата за григоріанським календарем. Чому він вчепився у святкування Різдва за юліанським календарем - цьому немає ніяких виправдань, крім звички жити за московськими порядками. То він буде грішити? Новий рік за григоріанським перед Різдвом за юліанським стрічати буде?