Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

президент України привітав українських дипломатів з професійним святом (фото, відео)

Сила права і правди перемагає право сили і брехні, на які дуже розраховує Росія – Петро Порошенко про здобутки українських дипломатівhttps://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/2204437936525857/

Значні успіхи української дипломатії принесли відчутні результати для нашої держави. Сьогодні дипломати на рівні з українськими воїнами захищають суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України.

Про це сказав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в коментарі журналістам.

У День працівників дипломатичної служби України п’ятий Президент України поклав квіти до меморіальної дошки, встановленої на історичній будівлі по вул. Терещенківській, 9, де у 1917-1919 роках працювало перше зовнішньополітичне відомство української держави. На фасаді цієї будівлі встановлено відповідну меморіальну дошку, а також меморіальну дошку першому міністрові закордонних справ Української народної республіки Олександру Шульгину.

«Сьогодні, перш за все, я вітаю українських дипломатів – велику нашу дипломатичну родину, до якої я приєдную і себе як колишній міністр закордонних справ і п’ятий Президент України» – сказав Петро Порошенко.

«Хочу привітати з успіхами українську дипломатію. Не соромтеся говорити про свої успіхи», – додав він.

Петро Порошенко нагадав про значні досягнення українських дипломатів – такі як підписання Угоди про асоціацію з ЄС включно з поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі; підписання угоди про співпрацю з Європейським Союзом, яка забезпечує, включно з участю української дипломатії, засідання Ради Європейського Союзу; потужні санкції проти Російської Федерації як країни-агресора.

«Хочу наголосити, що наш рух в Європу, до повноправного членства в Євросоюзі та НАТО закріплений в українській Конституції – це є потужний результат роботи української дипломатії», – сказав Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» також підкреслив, що членство України в Раді безпеки ООН дозволило об’єднати світову коаліцію на підтримку нашої країни, забезпечило системні рішення Генеральної Асамблеї ООН проти країни-агресора. Він наголосив на важливості успіхів і в міжнародних судах, де ми притягаємо Росію до відповідальності.

«Це також результати роботи української дипломатії», – сказав він.

«Це яскрава демонстрація того, що сила права і сила правди перемагає право сили, право брехні, право фейкових новин, на які дуже розрахувала Російська Федерація», – підкреслив Петро Порошенко.

Політик нагадав також про ухвалений закон, який захищає українських дипломатів.

«Безумовно віддаючи належне українській армії, українським воїнам за збереження суверенітету та територіальної цілісності, незалежності нашої держави, я хочу за те ж саме подякувати українським дипломатам. Бо їхній внесок надзвичайно важливий і в захист українського суверенітету, і в захист українських позицій на міжнародній арені», – наголосив п’ятий Президент України.

Петро Порошенко відзначив ще один важливий здобуток української дипломатії: «Я хочу ще привітати із досягненням того, що стосується кожного українця безпосередньо – це безвіз, право вільно подорожувати країнами світу. Сьогодні вже більше ста тридцяти країн відкривають свої двері українцям».

Він підкреслив, що все це є результатом роботи української дипломатії, яка започаткувала свою діяльність у 1917 році.


ДжерелоTags: Порошенко
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments