Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

У США військовим заборонили користуватися соцмережею TikTok на службових гаджетах

Згадав як зрадойоби по команді Кремля хрюкали про заборону Фкантактєга і Мейл.сру. Так от...

У США військовим заборонили користуватися соцмережею TikTok на службових гаджетах. Про це повідомляє видання Global News.

Зазначається, що керівництво Військово-морських сил США повідомило про блокування доступу до внутрішньої мережі морського корпусу ВМС для тих пристроїв, які не видалили TikTok. У ВМС не уточнювали, яку саме загрозу становить мобільний додаток, проте речник Пентагону зазначив, що рішення має на меті «подолати чинні та можливі подальші загрози».

У TikTok наразі не прокоментували заборону. Також ми повідомляли, що Патрульна поліція України завела акаунт у TikTok.

Так от. Китайці, як і кацапи, використувують жорстку цензуру. З останнього гучного -- аккаунт 17-літньої чувіхі з Нью-Джерсі, Фероза Азіз, був забанений в TikTok за критику поводження китайського уряду до уйгурської етнічної меншини (тоді китайський уряд затримав у концтаборах уйгурів та інших передусім мусульманських меншин, які, як стверджує Пекін, є центрами перевиховання террористів).
...TikTok, тоді заявив, що обліковий записзаборонено за інше (не сказав за що саме), відео про уйгурів було видалено через "помилку модератора".

Але головна проблема в тому, що інформація про користувачів та їх данні програма TikTok надсилає до Китаю.

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments