Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

Про удобрєнія та городину. Палітічєскоє.

78041451_502677403924556_646226805195276288_n.jpg

Не, на тих органічєскіх удабрєніях з Ростова добре тіко канапля росте.

От я курив. Це як Лєніна сушоного з балалайкой курить. Хочється співать "ой мароз мароз" - в Пєсках! В липні. В бронє. Три тижні без дощу. Плюс трицять вісім, вітру хуйма, жоден листочок не поворушиться і потіти нема чим! І всі народи здаються братськими, а камандір батальону - вождь народів і мислитель головою.

То конопель на ростовських добрий проізрастає.

А посади там картоплю - пизда тій картоплі. По разміру як черешня, по смаку як гімно. Кароче, записуй.

Буряк - на бурятах, капуску на калмиках, помідорка на всьому росте - але треба дивитися шо за сорт, "Кострома", "Самара" чи "Ільїч" - ну, поняв, сам розбересся. Тіко глод полоти треба, бо той сарняк лізе шо скажений. Льон на льонінградських добре сходить. На єкатеринбурзьких сєять тіко мак. Мак має бути білий, з синім оком. А не то шо в мультіках показують.

На всілякіх казбєках - приправи до борщу. Якшо укроп буде - то оминай, бо серед казбєків і нормальні були, той укроп краще не на харч, а засушити та пучку над дверима повісити - дух стане добрий в хаті, друзі будуть частіше заходити. А от чічівіцу то однозначно свиням. Подібне до подібного, так сказать.

А на масковських нічого не треба, краще там яму під сральню викопать. Бо в них - мєтро красіве!

Святослав Волков
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment