Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

"Синку, ракетником ти не станеш": історія Максима Полякова та його космічного стартапу Firefly

І поки кацапи скачуть на пляшках і батутах (без нас у них не виходить ув космос), українці продовжують роботу для космоса. Крім мільярдів "державного" космосу є ще космос приватний.


"Синку, ракетником ти не станеш": історія Максима Полякова та його космічного стартапу Firefly

Де взяв капітал нікому не відомий українець на придбання компанії з розробки ракет? Які у нього компетенції в космічній сфері? Що змусило його інвестувати величезні кошти у цей надзвичайно конкурентний бізнес?

Хто такий Максим Поляков? Таке питання вперше зацікавило редакцію ЕП у 2017 році.

Тоді ЗМІ повідомили, що українець Максим Поляков придбав американський космічний стартап Firefly Space Systems, щоб будувати легкі ракети і запускати штучні супутники.

У 2018 році інтерес до його персони зріс: космічний стартап отримав від Військово-повітряних сил США космодром SLC-2W у Вандербергу (Каліфорнія). А в 2019 році стало відомо, що космічний стартап уклав контракт з "Южмашем" на виробництво понад сотні деталей для ракет.

Де взяв капітал нікому не відомий українець на придбання у США компанії з розробки ракет-носіїв? Чому про нього ніхто не чув раніше? Які у нього компетенції у сфері космічних технологій?

Що змусило його інвестувати величезні кошти в настільки конкурентний, капіталомісткий, ризикований і закритий бізнес?

І найголовніше — який шлях привів українця Полякова в компанію сучасних приватних космічних першопрохідців: Ілона Маска, Джеффа Безоса, Ричарда Бренсона і Пола Аллена? Невже в Україні виріс власний Ілон Маск?

https://www.epravda.com.ua/publications/2019/12/10/654570/

Tags: Україна, космос
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments