Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Справи справжнього президента

У рамках робочого візиту до Страсбурга п’ятий Президент України, лідер політичної партії «Європейська Cолідарність» Петро Порошенко зустрівся з головою Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційської комісії) Джанні Букіккіо.

Петро Порошенко привітав Джанні Букіккіо з переобранням на пост глави Венеційської Комісії та підкреслив, що в Україні високо цінують його як щирого і надійного друга нашої держави.
Під час зустрічі співрозмовники докладно обговорили стан судової реформи в Україні. У цьому контексті було особливо наголошено на важливості розбудови подальших зусиль на засадах прогресу останніх п’яти років.
Висловлено застереження стосовно кількісного зменшення складу Верховного Суду задля недопущення втручання в його роботу.
Співрозмовники також висловилися проти запровадження в Україні політично вмотивованого правосуддя.
Серед інших питань було обговорено важливість розробки Виборчого кодексу відповідно до європейських стандартів, уваги Венеційської комісії до змін до Конституції України в частині децентралізації, свободи засобів масової інформації.

https://tverezo.info/post/108815

PS: Про Шмарклю і "Слуг"
Венеціанська комісія розкритикувала закон про "реформування" Верховного Суду. НАБА і САП - зміни до КК про "недоторканість", венеціанка вважає, що введені зміни до регламенту звужують повноваження нардепів на здійснення ними своїх обов’язків і представницької функціі. Несемося далі в турборежимі. Тиснемо- тиснемо- тиснемо бездумно зелені кнопочки...

Tags: Порошенко
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments