Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Петро Порошенко привітав кіборга Марченка зі звільненням (фото, відео)

Петро Порошенко

Щасливий особисто привітати кіборга Марченка з визволенням і подякувати за величезну роботу із захисту рідної землі, яку він робив протягом п’яти років.

Хотів би подякувати пану Дмитру за справжню командирську позицію. Командир, як і капітан, йде останнім. Позиція, що «я не дозволю собі піти, поки моя команда буде знаходитися там», дійсно заслуговує на повагу.

Сьогодні в особі генерала Марченка я хочу подякувати всім нашим героям, які зробили великий внесок, щоб країна була збережена. Зараз намагаються переписати історію останніх 5 років, намагаються підірвати довіру до армії, до українських офіцерів та генералів, які кинули все і у 2014 році пішли на фронт. Я буду робити все, щоб цього не допустити. Буду робити все, щоб чесне ім’я кожного українського офіцера, кожного воїна було захищено.* * *

Знайомтеся, це Кузя — лялька, яку подарував мені кіборг Дмитро Марченко.

Колись вона жила у д’юті-фрі ще діючого Донецького аеропорту. Але потім прийшла війна, щоб назавжди змінити долю сотень тисяч людей і цієї маленької ляльки. Кіборги витягнули Кузю з-під руїн вже зруйнованого ворогом ДАПу. Витягнули її з пекла. І вона опинилася спочатку у моєму президентському кабінеті, а потім — у прозорому офісі «Європейської Солідарності».

Кузя для мене особисто стала символом незламності України. Вона завжди зі мною як промовистий символ, як щоденне нагадування про героїзм кіборгів, про численні подвиги захисників України.

І ми нікому не дамо перекреслити ці подвиги!

https://www.youtube.com/watch?v=XPkxUFw-_5Q


П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» особисто привітав кіборга, бойового генерала Дмитра Марченка зі звільненням із СІЗО. 18 грудня після сплати застави у 20 мільйонів гривень Дмитро Марченко вийшов із СІЗО, де перебував через надумані звинувачення.

Під час зустрічі Порошенко показав оберіг з Донецького аеропорту, який кіборг-десантник Дмитро Марченко (позивний Марчелло) свого часу подарував йому на згадку.

«Це наша, може, друга чи третя зустріч у житті. Але оця лялька, що ви мені подарували, весь час була зі мною. Для тих, хто не знає, я хотів би розповісти її історію. В Донецькому аеропорту був магазин duty free. І вже тоді, коли в аеропорту йшли запеклі бої, ця лялька, яка символізує Україну, для мене стала символом незламності України. Ми завжди маємо пам’ятати і про ДАП, і про героїчні вчинки», – наголосив Петро Порошенко.

П’ятий президент зазначив, що за останні півроку в Україні активізувались спроби дискредитації військових, волонтерів і добровольців, які з перших днів російської агресії пішли захищати державу.

«Що вони зараз роблять? Вони намагаються переписати історію останніх п’яти років. Вони намагаються сказати, що Армія, Збройні сили, українські герої – це не найважливіше, що є в Україні. Вони намагаються підірвати довіру до українських офіцерів і генералів, які, кинувши все, у 14-му пішли на фронт.

Я буду робити все, щоб не дозволити їм це зробити. Я буду робити все, щоб чесне ім’я кожного українського офіцера, українського воїна було захищене. Я ще раз хочу подякувати за ту величезну роботу по захисту рідної землі, яку ви робили ці 5 років. Я як п’ятий Президент і Верховний Головнокомандувач хочу подякувати у вашій особі всім нашим воїнам, героям, які зробили величезний внесок для того, щоб країна була збережена, – і ще зроблять для того, щоб не дати негідникам зробити реванш», – наголосив Петро Порошенко.


Він також відзначив справжню командирську позиція Дмитра Марченка, який відмовлявся виходити із СІЗО під заставу до того часу, доки не звільнили його підлеглих.

Дмитро Марченко, який після участі у бойових діях на Донбасі у рамках реформування Міністерства оборони разом з іншими бойовими офіцерами був залучений, зокрема, до осучаснення стандартів речового і харчового забезпечення, подякував Петру Порошенку за можливість працювати над такими складними і відповідальними завданнями. Як відомо, ЗСУ завдяки реформуванню перейшли на нову форму за зразком НАТО, в армійських частинах було запроваджене сучасне повноцінне харчування.

«Я хочу подякувати за довіру робити реформи. Це була дуже складна праця. Дуже важкий шлях ми пройшли, щоб показати результат».

Дмитро Марченко подякував родині Петра Порошенка і всім небайдужим українцям, які за кілька днів разом зібрали необхідну суму у 20 мільйонів гривень для застави.

«Буквально за два дні більше трьох тисяч українців – хто по тисячі, хто по сто гривень, але в них ці гривні були не зайвими. Для когось останніми. Але вони вважали, що більш важливішої справи, ніж зробити внесок для сплати застави генералом Дмитром Марченко, для них не існує», – розповів Петро Порошенко.

«Для мене велика честь, що я мав змогу воювати і захищати цей народ. У нас неймовірний народ, і ви в нас були неймовірним президентом», – сказав генерал Марченко.

https://tverezo.info/post/108806ЗИ Зеленський тим часом звільнив колоборанта Єфрємова, який підтримував ворогів України. І розказав що АТОшники (у язких є алібі) винні в смерті Шеремета.
Доречі, колоборант Єфрємов непогано підлизнув Зе пару разів. От так, наприклад.

Tags: Порошенко, как правильно
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments