Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

так ви його з'їли, свате...

Весною минулого року я уперше купляв поросят. Не сам -- зі сватом. Вибрали "руССкую бєлую". Купили 4 штуки. Одне з них був копією пачтальона Пєчкіна, власне так його й назвали -- пєчкін. Влітку трохи підгодовував трохи свиней... Потім прихворів і десь на Покрова приїхав до свата.
Поїли відбивні, запили чистою як сльоза мінералкою. Погрався з Руді (кіт свата) та Вовком (вівчарка свата), вирішив зайти до свинарника що поглянути на різдвяну ковбасу. А там три, не чотири. Свиней восени не ріжуть, тому питаю у свата "А де четверта?".
Сват глянув, що Менший далеко і не чує нас, і каже "Пєчкін постійно запливав за буйки та перетинав червоні лінії. Було простіше пустити на відбивні для вас, Гришо. Власне, ви його з'їли. Сходіть в туалет і потім забудьте про нього".

Я шось так подумав, що свиней, які пробують перетинати червоні лінії треба першими пускти на мнясо.

А ви як думаєте?Tags: навіяло
Subscribe

 • Ретроспектива

  Не зря зелёных сравнивают с большевиками столетней давности. Увидела в комментариях у Мировича эту чудесную картинку и не могла не принести. Это же…

 • Карантинне

  12 березня. До 30 кейсів на добу. 0 (нуль) смертей. Ситуація з ліжками та ліками не зрозуміла. Вводять карантин. 14 серпня, понад 3100 кейсів на…

 • Чек на кацапню

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments